Oglądamy mieszkanie 108 m2 – Osiedle Puszcza Zielonka w Miękowie

Osiedle Puszcza Zielonka w Miękowie koło Poznania to miejsce, gdzie można kupić dwupoziomowe mieszkanie z widokiem na las. Oprócz kameralnej atmosfery i zielonej okolicy, mieszkanie o powierzchni ponad 108 m2 wyróżnia przemyślany układ i wyjątkowo przestronne pokoje. Zobacz film:

Parter tworzy korytarz z garderobą oraz oddzielna toaleta. Następnie widzimy przestronny salon z aneksem o powierzchni ponad 40 m2! Tak dużą część dzienną nieczęsto można spotkać na nowych osiedlach w okolicy Poznania. Strefa relaksu łączy się z jadalnią i pojemnym aneksem z miejscem na wyspę kuchenną. Aneks można wzbogacić o spiżarnię, dla której odpowiednie miejsce znajdziemy pod schodami. Okna na całą ścianę z ekspozycją południową dobrze doświetlają duże wnętrze. Jednocześnie, latem w pokoju jest chłodno, dzięki zadaszeniu nad tarasem. Nowoczesne okno odstawno-przesuwne po otwarciu nie zajmuje miejsca w salonie, co ułatwi aranżację wnętrza. Przyjemny dodatek stanowi ogródek, gdzie można wypić poranną kawę z widokiem na Puszczę Zielonkę.

Ponadstandardową powierzchnię mają również 3 sypialnie na piętrze. Pierwsza o powierzchni niemal 13 m2 sprosta wymaganiom dziecka. Przy dużym oknie warto postawić biurko, a w głębi – łóżko oraz potrzebne szafki i regały. Równie ustawna jest 13-metrowa sypialnia rodziców, gdzie z powodzeniem można postawić podwójne łóżko i pokaźną szafę dla dwojga.
Trzeci pokój o powierzchni 12 m2 zyskuje na przestronności dzięki okazałemu oknu o szerokości 120 cm, przez które można wyjść na balkon. Można tu swobodnie wypoczywać, podziwiając malowniczą okolicę. Uzupełnieniem strefy prywatnej jest łazienka, gdzie zmieści się wygodna wanna. Elementem rzadko spotykanym na innych osiedlach w okolicy Poznania jest obszerna pralnia z suszarnią o powierzchni ponad 9 m2. Na komfort mieszkańców pozytywnie wpływa piec ze 100-litrowym zasobnikiem.

Lokalizacja osiedla tuż przy puszczy pozwoli mieszkańcom aktywnie wypoczywać w otoczeniu przyrody od razu po wyjściu z domu. Jednocześnie, nową dwupasmową ulicą Gdyńską można szybko dotrzeć z Miękowa do Poznania. Generalna przebudowa drogi dobiegła końca i obecnie Czerwonak jest jedną z najlepiej skomunikowanych z Poznaniem gmin. Alternatywą jest kolej. Szynobusem podróż do centrum trwa do 20 minut.

Ceny mieszkań na Osiedlu Puszcza Zielonka w tym wariancie wynoszą od 345 do 370 tys. zł.

Oprócz prezentowanych mieszkań, na osiedlu można kupić dom w zabudowie szeregowej, a w kolejnej perspektywie – także mieszkanie z garażem.

bliskopoznania-karolina-malecka-v2Autorem wpisu jest: Karolina Małecka
Ostatnia aktualizacja dnia 24.07.2017 r.

5 miejsc dla Ciebie!Szukasz domu lub mieszkania w okolicy Poznania i nie wiesz, na co się zdecydować? Możemy Ci pomóc! Wybierzemy 5 miejsc najlepiej spełniających oczekiwania Twoje i Twojej rodziny. Sprawdź jak to działa →