Oglądamy nowy dom szeregowy 110 m2 – Osiedle Królewskie, Mosina

Osiedle Królewskie w MosinieOsiedle wyróżnione ZŁOTYM DOMEMNowy dom na Osiedlu Królewskim w Mosinie to aż cztery kondygnacje, w tym własny garaż, duża ogrzewana piwnica i klimatyczne poddasze do adaptacji. Sprawdź, jak wygląda gotowy dom szeregowy o powierzchni 110 m2. W ofercie są ostatnie dostępne lokale. Zobacz FILM!

Szeregowiec o łącznej powierzchni aż 110 m2 plus poddasze do adaptacji sprosta wymaganiom rodziny z dziećmi. Centralnym miejscem wypoczynku jest jasny salon (23,8 m2) z wyjściem na ogród i gotowy taras. To dobre rozwiązanie na letnie spotkania w gronie rodziny i przyjaciół. Wnętrze dobrze doświetlają okna do podłogi. Zimą przytulny klimat zapewni kominek – instalacja jest już przygotowana. Na parterze zaprojektowano również toaletę. Aneks kuchenny o powierzchni ponad 5 m2 oddzielono od salonu. Uwagę przyciąga dodatkowe okno w aneksie i miejsce na zabudowę kuchenną w kształcie litery “L”. Przedpokój pomieści dwie obszerne szafy w zabudowie. Obok zaplanowano miejsce na rodzinny stół z krzesłami.

Część prywatna znajduje się na piętrze. W jej skład wchodzą dwie wygodne sypialnie oraz łazienka. Sypialnia rodziców o powierzchni ponad 11 m2 to z jednej strony ładny widok na ogród, a z drugiej – dużo miejsca do zagospodarowania. Jeszcze więcej przestrzeni znajdziemy w drugiej sypialni. Na niemal 13 m2 swobodnie może zamieszkać rodzeństwo. Aranżacja obejmująca dwa łóżka, szafki i dwa biurka zadowoli dzieci w wieku szkolnym. Łazienka o powierzchni niemal 5 m2 pomieści dużą wannę.

Co ciekawe, kolejny pokój można urządzić na poddaszu. To odpowiednie miejsce na trzecią sypialnię lub domowe biuro.

Często poszukiwanym elementem jest też garaż, w tym przypadku naprawdę duży garaż o powierzchni prawie 20 m2. Dodatkowe miejsce na przechowywanie – np. sprzętu sportowego i wózków dziecięcych – zapewnia piwnica. Obok znajduje się kolejne pomieszczenie, które sprawdzi się w roli pojemnej spiżarni lub kolejnego pokoju. Co ważne, piwnica jest ogrzewana. Do dyspozycji mieszkańców jest także pomieszczenie gospodarcze z pralnią i piecem gazowym z zasobnikiem ciepłej wody. Taki układ pozwala wyprowadzić niepotrzebne rzeczy z części mieszkalnej, która w efekcie jest bardziej przestronna.

Mieszkańcy Osiedla Królewskiego mogą także liczyć na ciszę we własnym domu. To zasługa podwójnych ścian między domami i dużej odległości między szeregami.

Mosina to przyjazne miejsce dla rodzin z dziećmi. Na miejscu znajdziemy nowoczesną szkołę, place zabaw i centrum handlowe. Wszędzie można szybko dotrzeć pieszo. Mieszkańcy Osiedla Królewskiego mogą również komfortowo wypoczywać. Pobliskie lasy i czyste jeziora Wielkopolskiego Parku Narodowego zadowolą miłośników aktywnego wypoczynku. W odległości krótkiej wycieczki rowerowej znajduje się piaszczysta plaża z wieżą widokową na Przystanku Glinianki, skąd można podziwiać zieloną okolicę.


bliskopoznania-karolina-malecka-v2Autorem wpisu jest: Karolina Małecka
Ostatnia aktualizacja dnia 25.03.2019

5 miejsc dla Ciebie!Szukasz domu lub mieszkania w okolicy Poznania i nie wiesz, na co się zdecydować? Możemy Ci pomóc! Wybierzemy 5 miejsc najlepiej spełniających oczekiwania Twoje i Twojej rodziny. Sprawdź jak to działa →