Oglądamy dom szeregowy 98 m2 – Osiedle Lipowe / Kleszczewo

Odkrywamy dla Was nowe miejsce – Osiedle Lipowe w Kleszczewie! Zobacz też klimatyczny park z alejkami, kolorowe place zabaw i oczywiście – elegancki dom szeregowy z salonem wysokim na 3 m! NOWY FILM już na blogu! Miłego oglądania!

Dzięki swojemu położeniu blisko Poznania i dostępowi do drogi ekspresowej i autostrady, Kleszczewo to dobry adres dla osób pracujących w centrum. Rodziny z dziećmi docenią miejscową dobrze wyposażoną szkołę i przedszkole (1,5 km od Osiedla Lipowego) oraz zaplecze sportowe, w tym boiska, stadion i nowe place zabaw.


POLECAM: Nowy dom z 5 pokojami i łazienką jak w spa

Zobacz więcej →


Dla mnie najciekawszym miejscem w Kleszczewie okazał się piękny, zabytkowy park. To idealne miejsce na rodzinny spacer. Starodrzew, staw, klimatyczne alejki, mostki, plac zabaw i strefa aktywnej rekreacji sprawiają, że każdy znajdzie tu coś dla siebie.

Dom na Osiedlu Lipowym o powierzchni 97,5 m2 również gwarantuje wyjątkowy klimat. To zasługa wysokich na 2 m 95 cm pomieszczeń w części dziennej, które – przy odpowiedniej aranżacji – mogą prezentować się niezwykle elegancko. To o tyle łatwe zadanie, że część dzienna łącznie zajmuje ponad 30 m2 i można ją urządzić zgodnie z własnymi preferencjami. Miejsca wystarczy zarówno na wygodną kanapę z widokiem na kominek, jak i jadalnię i praktyczną strefę kuchenną. W salonie zamontowano okno odstawno-przesuwne, które po otwarciu nie zajmuje miejsca w pokoju. A sporo rzeczy, w tym wózek dziecięcy, zmieścimy w oddzielnym pomieszczeniu gospodarczym z pralnią. Na parterze do dyspozycji mieszkańców jest także toaleta. To konieczny dodatek, który docenią zarówno goście, jak i cała rodzina.

Na komfort domowników pozytywnie wpływa ogrzewanie podłogowe na parterze i w łazience na piętrze. Sprzątanie prawie 100-metrowego domu usprawni odkurzacz centralny – instalacja – podobnie jak ogrzewanie podłogowe – jest montowana w standardzie.

Funkcjonalnie rozplanowano też strefę prywatną. Na piętrze znajdziemy aż trzy sypialnie o powierzchni wynoszącej od 9 do 12 m2, garderobę oraz łazienkę. We wszystkich pokojach wstawiono duże okna dobrze doświetlające wnętrza. Co ważne, wyposażono je w elektrycznie sterowane rolety zewnętrzne, więc poziom nasłonecznienia można regulować. Moją uwagę zwróciła oczywiście spora garderoba, gdzie bez problemu zmieści się znaczna część ubrań.

Duży plus dla dewelopera za łazienkę z oknem o powierzchni aż 9 m2. Mieszkańcy Osiedla Lipowego nie muszą więc wybierać – wanna czy prysznic, bo w łazience zmieszczą się obie rzeczy.

Kleszczewo zrobiło na mnie dobre wrażenie. Z Poznania dojechałam tu autostradą w niecałe 15 minut! Na miejscu najbardziej spodobał mi się klimatyczny park, gdzie można świetnie odpocząć. Dom na Osiedlu Lipowym również pozytywnie mnie zaskoczył. Wysokie pomieszczenia i takie dodatki jak własna garderoba czy ogrzewanie podłogowe sprawiają, że warto tu zajrzeć, szukając nowego domu szeregowego blisko Poznania.

Docelowo Osiedle Lipowe ma się składać z sześciu etapów. W tej chwili gotowy jest pierwszy etap z 9 domami w zabudowie szeregowej. Ruszyła także realizacja drugiego etapu.


Zobacz zabytkowy park w Kleszczewie:


ZOBACZ, Jak urządzić nowoczesne mieszkanie, w tym salon z kuchnią:


bliskopoznania-karolina-malecka-v2Autorem wpisu jest: Karolina Małecka
Ostatnia aktualizacja dnia 30.07.2019 r.