Osiedle przy Jeziorze, Kórnik-Biernatki – nowy dom parterowy w kameralnym miejscu

Dom parterowy w Kórniku - Osiedle przy Jeziorze, Kórnik-BiernatkiOsiedle przy Jeziorze to nowe domy w Kórniku – Biernatkach o wygodnym, parterowym układzie. Sam tylko parter zapewnia prawie 100 m2 powierzchni plus garaż. Tak przestronny dom można jeszcze powiększyć, wykańczając wysokie poddasze zgodnie z aktualnymi potrzebami domowników. Do ich dyspozycji są też duże ogrody – nawet do 360 m2.

Odwiedzam nowy dom w Kórniku – Biernatkach! Zobacz FILM:

Wyjątkowość projektu polega na tym, że na parterze na prawie 100 m2 można urządzić dwie duże sypialnie (12 i prawie 15 m2) . Reprezentacyjna część dzienna to łącznie aż 50 m2! Do dyspozycji mieszkańców jest również praktyczna spiżarnia, łazienka oraz wiatrołap i korytarz z miejscem na pojemną szafę.

Dodatkowa przestrzeń poddasza wynosząca aż 50 m2 pozwala na aranżację kolejnej dużej sypialni z własną łazienką oraz pralnią i suszarnią. Tę część domu można przeznaczyć na dowolny cel, ponieważ ścianki działowe są stawiane w wybranym przez klienta miejscu.

Dom jednorodzinny w Kórniku – Biernatkach jest nie tylko wygodny. Jest również elegancko wykończony. Każdy dom na Osiedlu przy Jeziorze – czy to w zabudowie wolnostojącej czy bliźniaczej – posiada między innymi:

  • Utwardzone dojście do budynku
  • Oświetlenie zewnętrzne
  • Gotowy taras
  • Zewnętrzne rolety okienne
  • Wygipsowane i pomalowane ściany w domu
  • Własny garaż z bramą marki Hormann, wznoszony na kostce brukowej
  • Dostęp do wszystkich mediów

Ważnym elementem podnoszącym komfort cieplny i akustyczny jest podwójna ściana między sąsiadami ocieplona dodatkową warstwą styropianu. Takie rozwiązanie zapewnia całkowitą ciszę we własnym domu.

Parterowy dom bliźniak na sprzedaż - Borówiec / PoznańPOLECAM! Parterowy dom bliźniak w Borówcu, 100 metrów od lasu. Zobacz FILM!
Osiedle Nowy Bnin - nowe mieszkania na sprzedaż / KórnikPOLECAM! 5-pokojowe mieszkanie na Osiedlu Nowy Bnin / Kórnik. Zobacz FILM!
Dom szeregowy na sprzedaż - Komorniki / WiryPOLECAM! 4-pokojowe mieszkanie z ogrodem w nowym szeregowcu w Komornikach. Zobacz FILM!

Dzięki niewielkim rozmiarom osiedla i dużej powierzchni przydomowych ogrodów, mieszkańcy Osiedla przy Jeziorze mogą liczyć na spokój. Miłośnicy rodzinnych spacerów i wycieczek rowerowych docenią pobliskie Arboretum i piękną, nową promenadę nad Jeziorem Kórnickim. Oczywiście na miejscu działają przedszkola, szkoły, basen i strefa handlowa. Pracując w Poznaniu, można być spokojnym o dojazdy. Dzięki dwupasmowym trasom, dojazd z Kórnika do Poznania to kwestia 15 – 20 minut.

Osiedle Przy Jeziorze w Kórniku – Biernatkach w liczbach:

Całkowita liczba domów jednorodzinnych na osiedlu – 13
Termin oddania do użytkowania – październik 2017 r.
Ceny nowych domów w Kórniku – Biernatkach są konkurencyjne i zaczynają się już od 415 tys. zł.

Chcesz zobaczyć dom osobiście? Umów się na spotkanie!
Zadzwoń pod numer: 606 421 794 / Krzysztof Małecki
Lub dowiedz się więcej: osiedleprzyjeziorze.pl