Oglądamy nowe mieszkanie 53 m2 + TARAS i widok na 2 strony świata

Dzisiaj mam dla Was jasne mieszkanie: 3 POKOJE + ANEKS + TARAS. Nowy FILM już na blogu: 

Przestrzeń i światło bez siebie nie istnieją… Na szczęście w tym mieszkaniu można korzystać z obu w pełni. Mimo, że mamy tu zaledwie 53 m2, to duże okna do ziemi z widokiem na dwie strony świata dodają wnętrzu uroku, optycznie je powiększając.

Jesteśmy na piętrze w budynku typu VILLA na nowym, kameralnym osiedlu Pogodna w Murowanej Goślinie (identyczne deweloper LINEA buduje też w Dąbrówce). Centralnym miejscem w nowym mieszkaniu 53 m2 jest duży pokój dzienny z aneksem kuchennym. Łączna powierzchnia strefy dziennej to ponad 22 m2. Co ważne, oprócz wspomnianego okna z wyjściem na taras, dodatkowe okno znajdziemy też w części kuchennej, co razem daje naprawdę ciekawy efekt wizualny. Taras o powierzchni 6 m2 to ważny dodatek – można tu przysiąść w letni poranek z kubkiem kawy i podziwiać widoki…

Mieszkanie zaprojektowano z myślą o rodzinie 2 + 1, ale oczywiście dwa pokoje – 11 i 9 m2 można urządzić zgodnie z własnymi potrzebami. Dowolność aranżacji podkreśla specjalna wnęka na zabudowę, która sprawdzi się zarówno jako garderoba, biblioteczka, jak i pojemny schowek. W obydwu sypialniach również wstawiono modne okna do ziemi.

W skład mieszkania wchodzi także ustawny korytarz z miejscem na dużą szafę oraz łazienka, a także – komórka lokatorska w cenie mieszkania, gdzie można ławo przechowywać sprzęt sportowy, w tym rowery, oraz wózek dziecięcy.

Cena oglądanego mieszkania o numerze M/V-3/11 w budynku typu VILLA  w Murowanej Goślinie wynosi około 210 000 zł. Osiedle jest w fazie rozbudowy. Aktualnie w ofercie są jeszcze mieszkania parterowe – odwiedziliśmy mieszkanie 63 m2 z duużym ogrodem ponad 200 m2. Jeśli jeszcze nie widziałeś tego filmu, możesz zobaczyć go tutaj .


bliskopoznania-karolina-malecka-v2Autorem wpisu jest: Karolina Małecka
Ostatnia aktualizacja dnia 30.10.2017 r.