Oglądamy apartament nad morzem inspirowany stylem skandynawskim – Porta Mare / Dziwnówek

Apartament nad morzem - Porta Mare w Dziwnówku Już po urlopie, a może dopiero planujecie wakacje? Relaks nad Bałtykiem w takim rodzinnym apartamencie z pewnością przydałby się wielu z nas. Zobaczcie nowy apartament tuż przy plaży!

Projekt wnętrza: Bożena Jakubowska.
Tym razem oglądamy jeden z apartamentów w Budynku Zachodnim Porta Mare w Dziwnówku, położony tuż przy szerokiej piaszczystej plaży. Nadmorskie apartamenty na sprzedaż to nowy wymiar wypoczynku połączony z możliwością zarabiania. Do własnego apartamentu przyjeżdżasz kiedy chcesz, a w pozostałe dni – możesz zarabiać na jego wynajmie.

Apartament wyróżnia wystrój sprzyjający relaksowi oraz przemyślany układ zapewniający prywatność wszystkim gościom.

W centralnym punkcie zaplanowano przestronny aneks kuchenny z barkiem, gdzie toczy się życie towarzyskie. Ta strefa oddziela dwie sypialnie leżące na przeciwległych krańcach mieszkania. Obok aneksu do dyspozycji mieszkańców jest wygodna łazienka z miejscem na pralkę.

W dalszej części apartamentu znajduje się wspólna strefa wypoczynku z jadalnią, skąd można wyjść na balkon i podziwiać nadmorski krajobraz. Na plażę lub do restauracji jest stąd dosłownie kilka kroków. Wkrótce do dyspozycji wczasowiczów zostanie oddane nowoczesne zaplecze spa i wellness powstające w sąsiednim budynku Porta Mare.

Klimat wakacji we wnętrzu tworzą jasne barwy, meble o delikatnie zaokrąglonych krawędziach i lampy w pastelowych odcieniach.

Porta Mare w Dziwnówku to nie tylko błogi relaks nad morzem i bogate zaplecze usługowe pod ręką. Na gości czekają tu kilometry malowniczych tras pieszo – rowerowych i niezapomniane widoki.
Porta Mare składa się z kilku budynków o zróżnicowanej wysokośći. Zobacz też apartament z niesamowitym widokiem na morze.


bliskopoznania-karolina-malecka-v2Autorem wpisu jest: Karolina Małecka
Ostatnia aktualizacja dnia 17.08.2018 r.