Oglądamy dom z garażem 150 m2 – szeregowiec pod klucz – Gruszczyn / Swarzędz

Nowy szeregowiec z tarasem - Osiedle Leśna / Gruszczyn

Nowy dom jednorodzinny 150 m2 na sprzedaż w Gruszczynie koło Poznania jest gotowy do wprowadzenia. Eleganckie, jasne wnętrza wykończono pod klucz materiałami wysokiej jakości. Nowoczesny szeregowiec posiada aż 3 kondygnacje, zapewniając czytelny podział przestrzeni.

Osiedle Leśna w Gruszczynie obejmuje 12 domów jednorodzinnych zbudowanych w oryginalnym, kaskadowym układzie, z widokiem na sąsiadujący z inwestycją obszar NATURA 2000. W pełni zagospodarowane, zamknięte osiedle ma dostęp do drogi dojazdowej i ścieżek rowerowych prowadzących m. in. nad Jezioro Swarzędzkie. Inwestorem osiedla jest firma MARTIN Domy Pod Klucz znana z budowy m.in. Osiedla Laurowego w Gruszczynie.

Projekt jest wyjątkowy nie tylko z uwagi na atrakcyjne położenie. Segment posiada aż 3 kondygnacje, co pozwoliło na całkowite rozdzielenie poszczególnych stref.

Do nowego domu można się wprowadzać od ręki. Jasne wnętrza, starannie dobrane materiały oraz wysokiej klasy wyposażenie tworzą elegancką ponadczasową przestrzeń.

Bazą dla wystroju wnętrz stały się szarości, biel, czerń i akcenty drewna widoczne m. in. w ażurowym regale oddzielającym salon od klatki schodowej. To ciekawy detal, który pozwala na wyeksponowanie rodzinnych pamiątek i ulubionych książek.


POLECAM Nowe domy z rekuperacją i garażem:


Otwarta część dzienna zajmuje łącznie ponad 30 m2. W jej skład wchodzi strefa relaksu z wyjściem na taras, jadalnia oraz kompleksowo wyposażony aneks kuchenny z własnym oknem i zabudową w kształcie litery “C”. Taki układ pozwolił na maksymalne wykorzystanie przestrzeni parteru. Dla wygody mieszkańców, salon sąsiaduje z łazienką w spokojnej tonacji.

W ciepłe dni przedłużeniem mieszkania jest kolejny “pokój na świeżym powietrzu”. Mowa oczywiście o dużym tarasie o powierzchni 25 m2.

Wykończenie tarasu wysokiej jakości deską kompozytową zapewnia trwały wygląd na lata i stanowi kolorystyczną kontynuację podłogi w salonie. Zauważcie, że na tarasie są gotowe nasadzenia.

Wygodne schody w drewnianym wykończeniu prowadzą do strefy prywatnej. W jej skład wchodzi kolejna łazienka z wanną oraz trzy sypialnie o powierzchni wynoszącej od 10 do 15 m2. Zwróćcie uwagę, że sypialnia rodziców posiada pojemną garderobę mogąca pomieścić znaczną część ubrań. Tym samym w pokoju nie trzeba mieć już żadnych szaf. Zyskujemy więc dodatkową przestrzeń. W projekcie dwóch pozostałych sypialni znalazły się wnęki na szafy w zabudowie.

Styl całego domu jest bardzo spójny. Efekt to wnętrza z klasą sprzyjające wypoczynkowi.

Charakterystycznym elementem domu w Gruszczynie jest ostatni, trzeci poziom, gdzie znajduje się garaż – uwaga – aż na 2 samochody. Garaż wykończony płytkami sąsiaduje z pomieszczeniem technicznym. Dzięki temu, takie elementy jak pralka czy piec nie zajmują miejsca w mieszkaniu. Piec gazowy marki Viessmann z zasobnikiem to komfortowa opcja rzadko spotykana na nowych osiedlach deweloperskich. Natomiast miejsce pod schodami przyda się np. na składowanie sprzętu sportowego.

Przyszli mieszkańcy docenią też dodatkowe elementy wyposażenia budynku, w tym system ogrzewania podłogowego, alarm oraz rolety okienne z napędem elektrycznym.
Gotowy dom na Osiedlu Leśna łączy kameralną lokalizację i przemyślany układ pomieszczeń z wyposażeniem wysokiej klasy. Taki dom to wygodna przestrzeń nawet dla dużej rodziny.

Osiedle Leśna Gruszczyn – Cena nowego domu

Nowy dom pod klucz na Osiedlu Leśna w Gruszczynie aktualnie kosztuje 749 tys. zł i obejmuje prezentowane na filmie, kompleksowe wyposażenie.


bliskopoznania-karolina-malecka-v2Autorem wpisu jest: Karolina Małecka
Ostatnia aktualizacja dnia 31.08.2018 r.