Oglądamy nowy dom bliźniak 95 m2 na sprzedaż – Tarnowo Podgórne

Domy na sprzedaż - Tarnowo Podgórne / Góra
Dużo miejsca w domu i na ogrodzie, spokojna okolica blisko Poznania oraz podwyższony standard wykończenia. To najważniejsze cechy nowych bliźniaków w Tarnowie Podgórnym przy ul. Szkolnej. Zobacz gotowe mieszkanie, w tym niemal 40-metrowy salon i dodatkowy pokój na parterze!

Chcesz zobaczyć domy osobiście?
Zobacz więcej: tarnowo-domy.pl

Nowe osiedle powstające w zacisznej części Tarnowa Podgórnego – przy ulicy Szkolnej, na granicy z Górą, obejmuje domy dwulokalowe o dużej powierzchni wynoszącej 95 m2, w tym prawie 40 – metrowy salon z aneksem kuchennym, dodatkowy pokój na parterze, dwie łazienki oraz trzy sypialnie.

Nowe bliźniaki na sprzedaż w Tarnowie Podgórnym to przede wszystkim – wygodna lokalizacja i więcej miejsca niż w popularnych szeregowcach powstających w okolicy Poznania. Mieszkanie o powierzchni 95 m2 już od wejścia robi duże wrażenie – widzimy tu pojemną garderobę z oknem i miejscem na siedzisko.

Salon z aneksem kuchennym o powierzchni niemal 40 m2 posiada okna z wystawą na dwie strony świata. Efekt to jasne, przestronne wnętrze. Ściany w całym mieszkaniu są już wyszpachlowane i pomalowane na biało, co przekłada się na spore oszczędności na etapie jego wykańczania. Rolety okienne i parapety wewnętrzne to kolejne elementy, które mieszkańcy otrzymują tu w standardzie. Wybrane domy posiadają też ogrzewanie podłogowe na całej powierzchni parteru.

Dodatkowy pokój na parterze może pełnić funkcję gabinetu lub sypialni dla gości. Naprzeciwko zaprojektowano pierwszą łazienkę z miejscem na prysznic oraz pralnię.

Na piętrze znajdziemy trzy sypialnie doświetlone zarówno oknami standardowymi, jak i oknami dachowymi marki Velux. W każdym pokoju, pod skosami zaplanowano już wnękę na szafę w zabudowie. Łazienka na piętrze również posiada własne okno. Co ciekawe, zamontowano tu już geberit podtynkowy.

Otoczenie domów także zrobiło na mnie pozytywne wrażenie. Po pierwsze, relatywnie duża powierzchnia ogrodu sprzyja wypoczynkowi. O wysokim standardzie wykończenia domów świadczy również taras, ogrodzenie działki i gotowy system odprowadzenia wody deszczowej na ogrodzie, którego często brakuje na innych nowych osiedlach blisko Poznania.

Nowi mieszkańcy Tarnowa Podgórnego zyskują wygodne miejsce do życia. Szybki dojazd do Poznania dwupasmową trasą (15 minut), szkoły, aquapark oraz kompleksowe zaplecze sportowe i handlowo – usługowe pod ręką. Gmina Tarnowo Podgórne, na terenie której znajduje się osiedle, to jedna z najbogatszych gmin w Polsce dbająca o wysoki poziom infrastruktury każdego rodzaju – od dróg i ścieżek rowerowych, przez nowoczesne zaplecze edukacyjne, aż po ciekawe miejsca do aktywnego spędzania czasu z dziećmi, jak na przykład teren rekreacyjny przy Pałacu w Jankowicach czy Tarnowskie Termy.

Chcesz zobaczyć domy osobiście?
Zobacz więcej: tarnowo-domy.pl