Osiedle Sadowa – nowe domy bliźniaki – Tarnowo Podgórne

Osiedle Sadowa - parterowy dom w Tarnowie Podgórnym, deweloper Grand ProjectOsiedle Sadowa to możliwość zakupu nowego, parterowego mieszkania w domu typu bliźniak w Tarnowie Podgórnym. Jak wygląda układ pomieszczeń w nowym mieszkaniu i jak Osiedle Sadowa wypada na tle konkurencyjnych bliźniaków w okolicy?

Parterowy typ zabudowy to wygodne rozwiązanie – brak schodów w mieszkaniu i łatwa komunikacja między strefą dzienną i prywatną. To elementy, które doceni każdy z nas. Właśnie taki układ mają nowe domy dwulokalowe na Osiedlu Sadowa w Tarnowie Podgórnym budowane przez firmę Grand Project. Z drugiej strony, jak na parterowy typ zabudowy – bliźniaki mają niedużą powierzchnię – każda połówka bliźniaka zajmuje 84 m2, co w porównani z innymi osiedlami w okolicy jest niedużą powierzchnią. Dla porównania, np. nowe bliźniaki powstające po sąsiedzku – przy ulicy Szkolnej w Tarnowie Podgórnym – mają 95 m2 powierzchni, dostępnej w konkurencyjnej cenie. Większe domy są dostępne na innych osiedlach w Tarnowie oraz w najbliższej okolicy, np. na Osiedlu Rozalin w Lusówku.

Osiedle Sadowa będzie się składać z siedmiu domów po dwa mieszkania każdy. Jedna połówka bliźniaka zajmie powierzchnię 84 m2. Na takim metrażu zaplanowano wiatrołap z miejscem na szafy w zabudowie lub jedną szafę plus siedzisko. Następnie po prawej stronie widzimy salon z aneksem kuchennym o powierzchni niemal 34 m2. W aneksie znalazła się również wnęka na przechowywanie. Naprzeciwko salonu z aneksem znajduje się pierwsza sypialnia o powierzchni prawie 11 m2. Obok, łazienka z miejscem na wannę, oddzielna toaleta i kolejne dwie sypialnie o standardowej powierzchni – około 10 i 11 m2. Powierzchnię domu można powiększyć, adaptując poddasze we własnym zakresie. Tym sposobem można zyskać dodatkowe 40 m2, co wiąże się z dodatkowym kosztem po stronie właściciela.

 Gdzie pod Poznaniem mieszka się najlepiej? Sprawdź nasze rekomendacje:
Osiedle Rozalin w Lusówku – nowe domy i mieszkania w pobliżu PoznaniaOsiedle Rozalin w Lusówku wyróżnione ZŁOTYM DOMEM. Sprawdź naszą rekomendację!
Nowy dom bliźniak na sprzedaż znajduje się w spokojnej okolicy, dokładnie na granicy między Tarnowem Podgórnym i Górą, w otoczeniu nowych domków jednorodzinnych. Osiedle wyróżniają małe, kameralne rozmiary blisko potrzebnych udogodnień typu szkoły, sklepy, basen - aquapark Tarnowskie Termy.Nowe domy bliźniaki w Tarnowie Podgórnym. Sprawdź naszą rekomendację!

Cena parterowego mieszkania o powierzchni 84 m2 na osiedlu Grand Project wynosi 425 tys. zł. Trzeba zauważyć, że lokalizacja w Tarnowie Podgórnym – blisko wszystkich potrzebnych udogodnień, z dostępem do kompletnej infrastruktury musi przekładać się na wyższą niż gdzie indziej cenę. Jednak w bliskim sąsiedztwie są dostępne nowe mieszkania o większej powierzchni, podwyższonym standardzie wykończenia i z większym ogrodem, w przystępnej cenie – od 399 tys. zł. Mowa np. o nowych bliźniakach przy ul. Szkolnej lub oddalonym od Tarnowa Podgórnego o kilka minut jazdy samochodem – Osiedlu Rozalin w Lusówku.

Ogród – Dodatkowa przestrzeń dla rodziny

Każde mieszkanie przy ulicy Sadowej w Tarnowie Podgórnym posiada przynależny ogródek. Większość zajmuje powierzchnię około 180 m2. Dla porównania, sąsiednie osiedle przy ulicy Szkolnej w Tarnowie Podgórnym oferuje ogrody o powierzchni do 290 m2. Jeden z dostępnych lokali na nowym osiedlu przy ulicy Szkolnej pokazujemy na filmie:

Jeśli ktoś szuka jeszcze większego ogrodu, to ciekawą opcją w okolicy są domy parterowe na Osiedlu Rozalin w Lusówku, koło Tarnowa Podgórnego. Wartością dodaną tego typu domu jest też garaż w budynku, do którego wchodzimy bezpośrednio z części mieszkalnej. Dom na Osiedlu Rozalin również możesz zobaczyć na filmie:


bliskopoznania-karolina-malecka-v2Autorem wpisu jest: Karolina Małecka
Ostatnia aktualizacja dnia 11.10.2018 r.