Oglądamy segment z garażem 89 m2 na sprzedaż – Osiedle Nova Czmoń / Kórnik

Osiedle Nova w CzmoniuW okolicy Kórnika powstało małe osiedle, które pokazuje, że dom od dewelopera może mieć swój własny styl. Oczywiście, jak to zazwyczaj bywa, liczy się detal. Co konkretnie? Na filmie pokazuję segment z garażem o łącznej powierzchni prawie 90 m2. Budynek przykuł moją uwagę elewacją z elementami naturalnego kamienia – spotykaną najczęściej w zabudowie jednorodzinnej. Kolejnym ciekawym elementem jest główna sypialnia z tarasem oraz garaż z bezpośrednim przejściem do mieszkania. Zobacz FILM:

Osiedle Nova w Czmoniu koło Kórnika obejmuje tylko 13 lokali w zabudowie bliźniaczej, co tworzy kameralny klimat inwestycji. Każdy segment posiada własny ogród, garaż i dwa miejsca postojowe.

Po przyjeździe na osiedle moją uwagę zwrócił elegancki dekor – naturalny łupek na elewacji wizualnie oddzielający garaż od reszty budynku.

Taki element tworzy klimat osiedla i jest ciekawym nawiązaniem do otaczającej przyrody. Jednocześnie zapewnia trwały wygląd na lata.

Jak wygląda układ mieszkania? Na przestrzeni 72 m2 zaprojektowano dwupoziomowe mieszkanie dla czteroosobowej rodziny. Strefę prywatną tworzy łazienka i trzy pełnowymiarowe pokoje, w tym główna sypialnia z tarasem. Pokój o powierzchni 10,5 m2 posiada wnękę na szafę w zabudowie. Jednak jego największym atutem jest 12-metrowy taras.

Taras przy sypialni to kolejne, obok ogrodu,  miejsce wypoczynku na świeżym powietrzu i jednocześnie – przedłużenie sypialni, gdzie można w ciszy poczytać książkę.

Natomiast do wspólnego spędzania czasu z rodziną zachęca otwarta, jasna część dzienna o powierzchni 26 m2. Duże okno zapewnia dopływ naturalnego światła do strefy relaksu. Kolejne okno w jadalni sprzyja biesiadowaniu w gronie rodziny i znajomych. Wnętrze zapewnia też widok na ogród, którego powierzchnia wynosi około 150 m2.

Oprócz salonu i jadalni z aneksem, na parterze zaprojektowano kolejną łazienkę i wiatrołap, z którego można przejść bezpośrednio do garażu. To celowy zabieg, który przyszli mieszkańcy docenią zwłaszcza w okresie jesienno – zimowym.

Otoczenie budynku jest dobrze zagospodarowane. Przed garażem znajdują się kolejne dwa miejsca postojowe. Droga dojazdowa na osiedlu również jest gotowa, co uważam za duży plus. Aktualnie domy na Osiedlu Nova – podobnie jak inne osiedla w Czmoniu koło Kórnika – nie są jeszcze podłączone do sieci kanalizacji sanitarnej.

Inwestorem Osiedla Nova jest firma Danske Project. Prezentowany lokal na sprzedaż jest aktualnie dostępny w cenie 250 tys. zł. Czytaj więcej o osiedlu.


Sprawdź wszystkie nowe osiedla w gminie Kórnik!

bliskopoznania-karolina-malecka-v2Autorem wpisu jest: Karolina Małecka
Ostatnia aktualizacja dnia 20.09.2018 r.