Osiedle Jesionowe – Proste szeregowce bez fajerwerków! – Biedrusko / Suchy Las

Z uwagi na opóźnienia w budowie infrastruktury na osiedlu Jesionowym, deweloper Akropol Inwestycje zbiera słabe opinie wśród mieszkańców. Gmina Suchy Las.Osiedle Jesionowe w Biedrusku przyciąga uwagę lokalizacją wśród zieleni. Ale jeśli szukasz nowego szeregowca w komfortowym wydaniu, to – w mojej opinii – Osiedle Jesionowe pod Poznaniem nie jest trafionym wyborem. Powód? Na rozbudowywanym od dłuższego czasu osiedlu nadal brakuje dróg wewnętrznych, a sam projekt domów jest bardzo prosty. Szczegóły w recenzji.

Deweloper Akropol Inwestycje zbiera słabe opinie wśród Mieszkańców z uwagi na opóźnienia w budowie dróg na osiedlu, których jak nie było, tak nie ma. A nowe domy wciąż powstają. Kolejny, siódmy już etap inwestycji jest w sprzedaży (różni się od poprzednich kolorem elewacji). Projekt budynków nadal charakteryzuje się minimalistyczną prostotą. Wnętrze nowych szeregowców o powierzchni od 74 do 100 m2 zapewnia część dzienną z aneksem na parterze, plus toaleta pod schodami, oraz trzy (lub cztery – w największych mieszkaniach) pokoje na drugiej kondygnacji, z tym że jedno ( lub dwa) z pomieszczeń określane jest jako pokój fitness (oraz garderoba) z uwagi na ich mniejsze doświetlenie naturalnym światłem. Powierzchnia sypialni jest relatywnie niewielka i wynosi od 8 do 10,5 m2. Na piętrze znajduje się też łazienka.


ZOBACZ dom szeregowy typu LARGO 74 m2 w stylu industrialnym:


Powierzchnia przynależnych działek na Osiedlu Jesionowym wynosi od zaledwie 83 do 390 m2 w przypadku mieszkań skrajnych. Mieszkańcy środkowych szeregowców nie mogą liczyć na przestronne ogrody. Ceny szeregowców na Osiedlu Jesionowym wynoszą aktualnie od 319 do 419 tys. zł.


ZOBACZ RAPORT: Wszystko o nowych osiedlach w gminie Suchy Las!


bliskopoznania-karolina-malecka-v2Autorem wpisu jest: Karolina Małecka
Ostatnia aktualizacja dnia 16.10.2018 r.


ZOBACZ dom szeregowy w Złotnikach koło Suchego Lasu: