Aleja Wierzbowa / Wysogotowo – Nowe bliźniaki na sprzedaż w gm. Tarnowo Podgórne

Nowe domy od dewelopera Poznań okolice Skórzewo Wysogotowo Tarnowo Podgórne mają ponad 100 m2 powierzchni. Inwestor MTG Inwest. Foto Blisko PoznaniaAleja Wierzbowa to nowe bliźniaki od dewelopera MTG Inwest w gminie Tarnowo Podgórne, a dokładnie – w Wysogotowie, przy ul. Wierzbowej. Taka lokalizacja zapewni przyszłym mieszkańcom osiedla szybki dojazd do Poznania oraz dostęp do trasy S-11, a także – do rozwiniętego zaplecza handlowo-usługowego. Jak wyglądają nowe bliźniaki od dewelopera? Jaki jest standard wykonania? Czytaj opinie i zobacz aktualne zdjęcia!

Nowe domy od dewelopera MTG Inwest są niemal gotowe. Obecnie na osiedlu Aleja Wierzbowa trwa budowa drogi wewnętrznej. Planowany termin zakończenia budowy inwestycji to grudzień 2018 roku.

Aleja Wierzbowa / Wysogotowo – Układ mieszkania

W mojej opinii układ bliźniaków na osiedlu Aleja Wierzbowa wyróżnia przede wszystkim dodatkowe pomieszczenie gospodarcze na parterze, gdzie można urządzić np pralnię. To praktyczne rozwiązanie, którego często brakuje na innych nowych osiedlach.


POLECAM Inteligentne domy z rekuperacją i garażem pod Poznaniem:


W ramach osiedla Aleja Wierzbowa powstają łącznie 24 lokale w budynkach jednorodzinnych dwulokalowych, z dwuspadowym dachem. Powierzchnia każdej połówki budynku wynosi 108 lub 109 m2 ze skosami. Na parterze znajdziemy część dzienną z aneksem o powierzchni 36 m2, wspomniane pomieszczenie gospodarcze o powierzchni 9 m2, wiatrołap oraz toaletę. Piętro tworzą trzy pokoje o powierzchni od 10 do 19 m2 (powierzchnia podawana przez dewelopera łącznie ze skosami) oraz łazienka. Dodatkową funkcję przechowywania pełni strych. Powierzchnia przynależnych do lokali działek wynosi od około 350 do 400 m2.


POLECAM: Nowe domy w Lusowie, blisko jeziora:


Aleja Wierzbowa – Standard wykończenia domów

Standard wykonania i wykończenia budynków na Alei Wierzbowej jest standardowy – domy są wykonywane z pustaków Porotherm, dach jest pokryty dachówką cementową, ściany zewnętrzne są izolowane styropianem grubości 15 cm, natomiast strop – wełną mineralną grubości 25 cm. Deweloper MTG Inwest zapewnia dodatkowe elementy wyposażenia w postaci rolet okiennych oraz ogrzewania podłogowego w toalecie, przedsionku i łazience.

Ważną – w mojej opinii – kwestią jest dostęp do kompletu mediów na osiedlu, w tym do kanalizacji sanitarnej. Na wygodę mieszkańców pozytywnie wpłynie też budowana na osiedlu droga wewnętrzna z oświetleniem. W bezpośredniej okolicy brakuje jedynie terenów zielonych.

Aleja Wierzbowa – Ceny mieszkań w Wysogotowie aktualnie wynoszą 540 tys. zł. W tej okolicy Poznania można znaleźć bliźniaki z dużymi ogrodami, w atrakcyjnej lokalizacji w niższej cenie, na przykład w Tarnowie Podgórnym, gdzie za połówkę bliźniaka 95 m2 zapłacimy od 399 tys. zł.

Szukając nowego domu blisko Poznania, w konkurencyjnej cenie oraz w otoczeniu przyrody, rekomenduję również otoczone przez las Osiedle Rozalin w Lusówku (20 minut drogi do Poznania), lub Osiedle Leśna Polana w Dąbrówce, które również sąsiaduje z lasem.

ZOBACZ Dom parterowy pod klucz przy lesie 1 km od jeziora:


bliskopoznania-karolina-malecka-v2Autorem wpisu jest: Karolina Małecka
Ostatnia aktualizacja dnia 18.10.2018 r.