Tilia Osiedle Parkowe / Biedrusko – Nowe mieszkania w sąsiedztwie Pałacu

Osiedle Parkowe Biedrusko Suchy Las to nowe mieszkania od dewelopera w okolicy Poznania w klimatycznym otoczeniu Foto Blisko PoznaniaTilia Osiedle Parkowe w Biedrusku prawie gotowe. W sześciu niskich, trzykondygnacyjnych budynkach wielorodzinnych powstają 44 mieszkania o powierzchni od 57 do 90 m2. Co ciekawe,  plusem największych mieszkań 4-pokojowych jest możliwość korzystania ze skrytki na strychu. W mojej opinii taka dodatkowa przestrzeń przyda się każdej rodzinie.Termin zakończenia inwestycji to IV kwartał 2018 roku.

Osiedle dewelopera Calva Sp. z o.o. sp. k. przy ulicy Świerczewskiego 92 w Biedrusku przyciąga uwagę ciekawym wizualnie projektem nawiązującym stylem do okolicznej zabudowy (m. in. dekoracja na elewacji w stylu muru pruskiego). Oprócz tego, na osiedlu zaplanowano strefę handlowo-biurową na parterach dwóch budynków oraz osiedlowy plac zabaw. Uroku miejscu dodaje zadrzewiony teren inwestycji. W bliskim sąsiedztwie znajduje się ponadto Pałac Biedrusko z restauracją oraz otaczającym go parkiem. Na miejscu działają także dwie szkoły (jedna publiczna, druga prywatna), przedszkole, markety i ośrodek zdrowia.


ZOBACZ dom szeregowy w Złotnikach koło Suchego Lasu:

Do dyspozycji przyszłych mieszkańców lokali parterowych będą ogródki. Mieszkańcy wyższych kondygnacji zyskają loggie lub balkony. Wybrane mieszkania na Osiedlu Parkowym Tilia będą  posiadać przestronne tarasy.

Ceny mieszkań w Biedrusku na Osiedlu Parkowym Tilia – w tak zwanym standardzie deweloperskim podstawowym – kształtują się na poziomie od 4,5 do 5,29 tys. zł/m2. Dodatkowo trzeba zapłacić za komórkę lokatorską i ewentualnie – za miejsce w garażu. W cenie jest z kolei jedno miejsce postojowe naziemne. Podobne ceny mieszkań znajdziemy na konkurencyjnym Osiedlu Aurinia w Biedrusku, realizowanym nad malowniczym stawem oraz dodatkowo wyposażonym w windy  i wózkarnie w budynkach. W mojej opinii ceny nowych mieszkań w Biedrusku są konkurencyjne, choć na terenie gminy Suchy Las można znaleźć nowe domy w niższej cenie – od 3,9 tys. zł /m2 np. na Osiedlu Nowe Złotniki.


ZOBACZ Nowoczesne mieszkanie 70 m2 w szarych kolorach:


ZOBACZ RAPORT: Gmina Suchy Las – Wszystko o nowych osiedlach deweloperskich


bliskopoznania-karolina-malecka-v2Autorem wpisu jest: Karolina Małecka
Ostatnia aktualizacja dnia 16.10.2018 r.