Nowe bliźniaki na sprzedaż – Lusowo / Sady – ul. Poznańska 39

Nowe bliźniaki na sprzedaż Lusowo Sady ul. PoznańskaNowe osiedle domów w Lusowie, przy ulicy Poznańskiej 39 (gm. Tarnowo Podgórne) obejmuje bliźniaki na sprzedaż o powierzchni 92 m2 każdy. Pierwsze budynki są gotowe. Docelowo na osiedlu dewelopera Green Home S. C. planowana jest budowa ponad 20 domów w zabudowie bliźniaczej. W mojej opinii, głównym atutem osiedla jest lokalizacja blisko głównych tras prowadzących do Poznania i jednocześnie – w niedużej odległości od plaży nad Jeziorem Lusowskim. Do minusów lokalizacji zaliczam bezpośrednie sąsiedztwo często uczęszczanej drogi Sady – Lusowo. Jakie ceny oferuje deweloper? Jak nowe osiedle wypada w porównaniu z sąsiednimi inwestycjami? Czytaj opinię!

Nowe domy w Lusowie posiadają salon z jadalnią na parterze (29 m2). Obok znajduje się wydzielona kuchnia (6,8 m2) oraz pierwsza łazienka. Piętro domu obejmuje 3 nieduże sypialnie ze skosami (9,4; 9,5 oraz 10,8 m2), a także drugą łazienkę o relatywnie dużej powierzchni wynoszącej około 7,5 m2. Dzięki położeniu niedaleko wjazdu na drogę krajową nr 92, w 15 minut można dotrzeć z osiedla do Poznania (Pętla Poznań – Ogrody).


SPRAWDŹ Nowe osiedla w okolicy Jeziora Lusowskiego – Czytaj RAPORT


Pobliskie tereny rekreacyjne w Lusowie, wokół Jeziora Lusowskiego dodają miejscu atrakcyjności. Osiedle posiada dostęp ścieżek rowerowych, do wszystkich mediów oraz zaplecza edukacyjnego i sportowego w miejscowości. Podobnie jak np. kameralne osiedle Osada Lusowo realizowane bezpośrednio przy znakomicie zagospodarowanej plaży w Lusowie, opisanej przez nas w RANKINGU Najlepszych plaż w okolicy Poznania.

Ceny lokali w budynkach przy ul. Poznańskiej 39 w Lusowie wynoszą aktualnie 369 tys. zł. Na konkurencyjnym osiedlu Osada Lusowo za dwupoziomowe mieszkanie z ogrodem zapłacimy od 370 do 380 tys. zł. W zbliżonej cenie w Tarnowie Podgórnym kupimy w tej chwili nowy dom z dużym ogrodem przy ul. Szkolnej.


Zobacz nowe bliźniaki z dużymi ogrodami w Tarnowie Podgórnym:


bliskopoznania-karolina-malecka-v2Autorem wpisu jest: Karolina Małecka
Ostatnia aktualizacja dnia 25.10.2018 r.