Osiedle Klonowe / Rokietnica – Nowe mieszkania z małymi ogródkami

Osiedle Klonowe - RokietnicaOsiedle Klonowe w Rokietnicy to dwupoziomowe mieszkania na sprzedaż od dewelopera Spot Development. Nowe osiedle przy ul. Klonowej obejmuje łącznie 5 budynków wielorodzinnych. W każdym z nich znajdują się po 4 mieszkania o powierzchni od 94 do 101 m2. Czytaj opinię o Osiedlu Klonowym i zobacz aktualne zdjęcia!

W mojej opinii nowe mieszkania na sprzedaż przy ulicy Klonowej w Rokietnicy wyróżniają przestronne wnętrza oraz duże okna, a także sąsiedztwo lasu. Dla części klientów minusem mieszkań będą małe odległości dzielące poszczególne budynki i związane z tym niskie poczucie prywatności. Powierzchnia przynależnych ogródków jest relatywnie mała, co można zobaczyć na zdjęciach.

Ponadto, inaczej niż to zazwyczaj bywa np. na osiedlach szeregowców, gdzie przypisane miejsca postojowe znajdują się przy mieszkaniach, tutaj deweloper zrealizował również wspólny parking sąsiadujący z budynkami w drugiej linii zabudowy. Takie rozwiązanie – w mojej ocenie – może zakłócać spokój części mieszkańców.


Inne nowe osiedla z Rokietnicy znajdziesz w RAPORCIE


Osiedle Klonowe, Rokietnica – Układ mieszkania 94 m2 na sprzedaż:

Każde mieszkanie posiada indywidualne wejście. Elementem niestandardowym jest przeszklony hol, przez który wchodzimy do lokalu. Jego powierzchnia wynosząca łącznie ponad 8 m2 pozwala na aranżację pojemnej szafy. Otwarta część dzienna z aneksem i wyjściem na taras zajmuje powierzchnię 30 m2. W mojej opinii na pozytywny odbiór przestrzeni wpływa duże okno przesuwne w systemie HS, które po otwarciu nie zajmuje miejsca w salonie. Na parterze znajduje się jeszcze łazienka. Piętro tworzą trzy sypialnie (9, 10, 16 m2) oraz łazienka. Na uwagę zasługuje duża powierzchnia głównej sypialni, którą optycznie jeszcze powiększa znacznych rozmiarów okno. Do przykładowego mieszkania należy mały ogródek o powierzchni 73 m2.

Osiedle Klonowe w  Rokietnicy – Ceny mieszkań

Aktualnie nowe mieszkania w Rokietnicy są dostępne w cenie od 375 do 399 tys. zł. Jeżeli szukacie nowego mieszkania ze znacznie większym ogrodem po zachodniej stronie Poznania, to polecam np. nowe mieszkania na Osiedlu Rozalin, kilka minut drogi od Tarnowa Podgórnego, oraz nowe bliźniaki 95 m2 w Tarnowie Podgórnym, przy ul. Szkolnej, które moim zdaniem zapewniają większą prywatność niż lokale na Osiedlu Klonowym.


Zobacz nowe osiedle bliźniaków z dużymi ogrodami w Tarnowie Podgórnym:


bliskopoznania-karolina-malecka-v2Autorem wpisu jest: Karolina Małecka
Ostatnia aktualizacja dnia 23.10.2018 r.