Pobiegli w szczytnym celu – Zobacz ZDJĘCIA z Mikołajkowego Pikniku Rodzinnego i Jagodowego Biegu w Lusówku!

Jagodowy Bieg Charytatywny i Mikołajkowy Piknik RodzinnyDeszczowa aura niestraszna uczestnikom Mikołajkowego Pikniku Rodzinnego i Jagodowego Biegu na Osiedlu Rozalin w Lusówku (gm. Tarnowo Podgórne). W niedzielę, 9 grudnia całe rodziny pobiegły dla Jagódki, aby wesprzeć jej leczenie i rehabilitację!

Bieg na dystansie 100 oraz 400 m dedykowany był dzieciom. Dla dorosłych przygotowano dwa dystanse do wyboru: 2,5 lub 5 km. Nie liczył się wynik, tylko wspólny cel i świetna zabawa!

Wśród zawodników był obecny również Tadeusz Czajka, Wójt Gminy Tarnowo Podgórne. “Jestem bardzo zbudowany zaangażowaniem mieszkańców w wspieraniu JAGODY. Wczorajsza akcja, mimo niesprzyjającej aury, przyciągnęła do JAGODOWEJ DRUŻYNY wiele otwartych i gorących serc. Cieszę się, że mogłem przez chwilę “zagrać” w tak wspaniałej drużynie!” – powiedział Wójt.

Były sportowe emocje oraz atrakcje dla każdego, w tym przejażdżki na kucyku, kiermasz świąteczny i oczywiście smaczny poczęstunek. Harcerze przygotowali gorącą grochówkę. Były też kiełbaski z grilla i słodki deser.

Cały dochód z imprezy został przekazany na szczytny cel – leczenie i rehabilitację 3-letniej Jagódki z Lusówka, która urodziła się przedwcześnie i od samego początku dzielnie walczy o zdrowie.

Organizatorzy: Novum Plus – deweloper Osiedla Rozalin w Lusówku oraz Jagodowa Drużyna


Przez cały rok możesz pomagać Jagódce, dokonując wpłat na konto:

Fundacja Pomocy Osobom Niepełnosprawnym “Słoneczko”
Stawnica 33A, 77-400 Złotów
Nr konta: 89 8944 0003 0000 2088 2000 0010
z dopiskiem “Jagoda Tomicka darowizna”

lub

Przekaż 1% KRS 0000186434
Cel szczegółowy: Jagoda Tomicka 147/T


bliskopoznania-karolina-malecka-v2

Autorem wpisu jest: Karolina Małecka
Ostatnia aktualizacja dnia 10.12.2018 r.