Oglądamy mieszkanie 53 m2 z tarasem – Osiedle Chełmońskiego / Mosina

Zobacz mieszkanie z dwoma tarasami, w tym jednym ponad 50 m2! oraz pokojami wysokimi na 3 metry! Poznaj nowe osiedle w sąsiedztwie parku narodowego. 

Latem taras to drugi salon na świeżym powietrzu. Wygodna kanapa, nastrojowe oświetlenie, rośliny, zioła i miękkie tkaniny… W takich warunkach naprawdę można odpocząć… Zwłaszcza, jeśli – tak jak w tym przypadku – taras zajmuje 50 m2. A od strony kuchni mamy kolejny, o powierzchni 16 m2.

Mieszkanie otwarte na otoczenie, z ekspozycją na dwie strony świata ma dwa tarasy i okna do ziemi. W efekcie jest jasne i wygląda na znacznie większe. Na pozytywny odbiór przestrzeni wpływa też ponadstandardowa wysokość pomieszczeń wynosząca aż 3 m. Takie wnętrze można ciekawie zaaranżować, zyskując elegancki, ponadczasowy efekt.

Oglądane mieszkanie parterowe o powierzchni 53 m2 składa się z:

  • Przedpokoju (8,5 m2)
  • Dwóch sypialni (7,5 oraz 9 m2)
  • Łazienki z miejscem na wannę (4,2 m2) oraz
  • Strefy dziennej z aneksem kuchennym o łącznej powierzchni 24 m2

Wszystkie pokoje są wysokie na 3 metry – jak w kamienicy. Nowoczesne okna do ziemi znajdziemy zarówno w strefie dziennej, jak również w sypialniach, z których także można wyjść na przestronny taras.

W ramach tego samego osiedla, w czterech kameralnych budynkach wielorodzinnych, powstały także kawalerki oraz większe mieszkania – o powierzchni dochodzącej do 71 m2.

Osiedle Chełmońskiego w Mosinie wyróżnia duża powierzchnia tarasów – nawet do 113 m2, zwarta bryła budynków, stonowana elewacja i wysokiej jakości elementy wykończeniowe, w tym hartowane szkło i drewniane ogrodzenia widoczne na tarasach i balkonach.

Wchodząc do budynku, widzimy wysokie, przeszklone drzwi wejściowe oraz eleganckie części wspólne. Elementem podnoszącym komfort życia mieszkańców, jest podziemna hala garażowa. Możliwość posiadania własnego, zamykanego garażu to jeden z największych atutów osiedla. Dla młodych rodzin dodatkiem ważnym na co dzień jest ładny osiedlowy plac zabaw usytuowany w jego centralnym punkcie, oraz bezpieczne trasy rowerowe, na które można wjechać wprost z osiedla. Gotowe zaplecze techniczne (drogi dojazdowe i wewnętrzne, chodniki, oświetlenie) i zadbana zieleń sprawia, że otrzymujemy osiedle dopracowane w najmniejszym szczególe.

Ceny nowych mieszkań na Osiedlu Chełmońskiego w Mosinie są konkurencyjne i wynoszą od 129 tys. zł do 308 tys. zł. Akurat to pokazane na filmie kosztuje 235 tys. zł.

Aktualnie obok Osiedla Chełmońskiego powstaje kolejne, bliźniaczo podobne do tego pokazywanego na filmie.

Poznaj okolicę!

Mosina to przyjazne miejsce do życia dla rodzin z dziećmi oraz dla osób lubiących aktywnie spędzać czas wolny. Na miejscu działają nowoczesne szkoły i przedszkola, kompletne zaplecze usługowo-handlowe oraz techniczne. Atrakcję dla całej rodziny stanowią lasy i jeziora Wielkopolskiego Parku Narodowego oraz Przystanek Glinianki. To świetnie przygotowany teren – z piaszczystą plażą i wieżą widokową. Zieloną okolicę można odkrywać pieszo, jak również – na rowerze. Na wycieczkę można wyruszyć bezpośrednio z Mosiny. Na miejscu również przybywa ciekawych miejsc. Mowa o budowanej hali widowiskowo-sportowej czy gminnej pływalni, której budowa ruszy niebawem.

Dojazd z Mosiny do Poznania jest możliwy na dwa sposoby – albo własnym autem albo pociągiem. Podróż samochodem w jedną stronę zajmuje około 20 minut, a pociągiem – 30 minut. Osoby dojeżdżające do Poznania właśnie koleją w najbliższych latach zyskają nowe, zintegrowane węzły przesiadkowe. Dzięki temu, będzie można wygodniej dotrzeć do szkoły i pracy właśnie tym środkiem transportu.


bliskopoznania-karolina-malecka-v2Autorem wpisu jest: Karolina Małecka
Ostatnia aktualizacja dnia 29.11.2017 r.

5 miejsc dla Ciebie!Szukasz domu lub mieszkania w okolicy Poznania i nie wiesz, na co się zdecydować? Możemy Ci pomóc! Wybierzemy 5 miejsc najlepiej spełniających oczekiwania Twoje i Twojej rodziny. Sprawdź jak to działa →