Oglądamy nowy szeregowiec 89 m2 na sprzedaż – Osiedle Rozalin / Lusówko, gm. Tarnowo Podgórne

Oglądamy nowy szeregowiec - mieszkanie 89 m2 na Osiedlu Rozalin w LusówkuOsiedle wyróżnione ZŁOTYM DOMEMDuży ogród i aż 4 sypialnie na piętrze! Ustawna łazienka z pralnią oraz strefa dzienna, której aranżację ułatwia przesunięcie klatki schodowej na korytarz. To najważniejsze cechy dwupoziomowego mieszkania na Osiedlu Rozalin, które odwiedzamy w najnowszym odcinku. Sprawdź, jakie możliwości aranżacji daje niemal 90 m2 przestrzeni w otoczeniu lasu. Zobacz całość na filmie!

Mieszkanie posiada duży ogród. Na prawie 200 m2 można stworzyć prywatny azyl wypełniony zielenią.

Dzięki temu 5-pokojowe mieszkanie, które ma niespełna 100 m2, wydaje się dużo przestronniejsze. Prywatność zyskujemy także przez to, że w szeregu zaplanowano niewiele budynków. Prezentowane mieszkanie jest skrajne, więc z jednej strony w ogóle nie ma sąsiada.

Schody prowadzące na piętro nie zabierają miejsca w salonie, ponieważ w projekcie przewidziano dla nich miejsce na korytarzu.

Pod schodami znajdziemy skrytkę, gdzie można schować między innymi odkurzacz. Obok znajduje się toaleta. Główną łazienkę zaplanowano na drugim poziomie.

Na odbiór przestrzeni pozytywnie wpływa duże okno, przez które wychodzimy na taras.

20-metrowa część dzienna posiada miejsce na aneks kuchenny, strefę wypoczynku z narożnikiem i jadalnię. W tej ostatniej będzie można korzystać z wygodnego rozkładanego stołu. Kształt aneksu z półwyspem lub barkiem może przypominać literę “U”. Myślę, że to pozwoli wygodnie gotować w kilka osób jednocześnie.

W projekcie zadbano o wygodę dużej rodziny, uwzględniając aż 4 sypialnie na piętrze. Największa z nich ma 14 m2.

Jeżeli szukacie sypialni mogącej pomieścić duże małżeńskie łóżko i garderobę, to tutaj znajdziecie odpowiedni dla siebie układ. Pozostałe trzy pokoje o powierzchni odpowiednio 8, 10 i około 12 m2 odpowiadają na potrzeby dzieci. Opcjonalnie w jednym z nich można urządzić domowe biuro. Sypialnie, choć posiadają skosy, w mojej opinii są wysokie i ustawne. Okna znajdują się na takiej wysokości, że łatwo można je otworzyć.

Niemal 7-metrowa łazienka z miejscem zarówno na wannę, jak i prysznic. Taki metraż pozwala też na posiadanie pralni w łazience.

Dwa przynależne do mieszkania miejsca parkingowe zaplanowano przed budynkiem.

Cena sprzedaży dwupoziomowego mieszkania prezentowanego na filmie wynosi 374 tys. zł. Jest to cena całkowita, razem z działką. W tej chwili w ramach tego etapu inwestycji są jeszcze dostępne szeregowce o identycznym układzie, ale z mniejszymi ogrodami w cenie wynoszącej od 359 tys. zł.

Na osiedlu Rozalin można się również zdecydować na zakup mieszkania wykończonego pod klucz.

Bezpośrednie sąsiedztwo lasu i cisza idą w parze z kompletną infrastrukturą zarówno na terenie osiedla, jak i w jego otoczeniu. Na co dzień mieszkańcy doceniają gotowe drogi wewnętrzne, chodniki, duży osiedlowy plac zabaw i nowe zaplecze handlowe.

Dużym ułatwieniem dla rodziców jest przedszkole i szkoła po sąsiedzku oraz możliwość bezpiecznego przejazdu z dziećmi na Jezioro Lusowskie, gdzie wprost z osiedla prowadzi utwardzona droga rowerowa.


Zobacz też przykłady aranżacji ogrodowych:


Zobacz dom 107 m2 pod klucz na Osiedlu Rozalin:


bliskopoznania-karolina-malecka-v2Autorem wpisu jest: Karolina Małecka
Ostatnia aktualizacja dnia 1.07.2020 r.