WIZYTA NA BUDOWIE: Domy szeregowe 131 m2. Wygodna przestrzeń dla rodziny! / Osiedle Rozalin

Wizyta na budowie - domy szeregowe NS-4 na Osiedlu RozalinOsiedle wyróżnione ZŁOTYM DOMEMSprawdzamy, co słychać na Osiedlu Rozalin, na terenie gminy Tarnowo Podgórne. Zaledwie 20 minut drogi od Poznania możemy odnaleźć domy jednorodzinne w zabudowie szeregowej, które swoim układem zapewniają dużą, wygodną przestrzeń bez kompromisów. Chodzi o aktualnie wykańczane budynki typu NS-4, gdzie do dyspozycji mieszkańców będą trzy przestronne sypialnie (ich powierzchnia wynosi odpowiednio: 14, 17 oraz 17 m2). Zobacz nowe zdjęcia budynków!

Domy jednorodzinne w zabudowie szeregowej z garażami powstają w sąsiedztwie Jeziora Lusowskiego i jednocześnie – blisko wszystkich potrzebnych udogodnień.

Każda z sypialni wyposażona jest również w duże okna, doświetlające wnętrze. Na piętrze zaplanowano także wygodną łazienkę o powierzchni 7,7 m2. Pomieszczenie doświetla własne okno, co nie zawsze jest standardem na nowych osiedlach.

Piętro: Metraż pokoi pozwala na aranżację prawdziwej sypialni marzeń z garderobą. Parter również posiada przemyślany układ.

Ustawna, oraz wyposażona we własne okno do podłogi z wyjściem do ogrodu jest także kuchnia z jadalnią o powierzchni 11 m2. Salon z częścią wypoczynkową (20 m2) zyskuje na funkcjonalności dzięki wyprowadzeniu klatki schodowej na korytarz. Na parterze znajdziemy ponadto pomieszczenie gospodarze i toaletę, oraz garaż.

Garaż w bryle budynku, z którego prowadzi bezpśrednie przejście do części mieszkalnej to spory atut domu jednorodzinnego na Osiedlu Rozalin.

Wszystkie domy i mieszkania na Osiedlu Rozalin powstają przy gotowych, wybudowanych drogach wewnętrznych z oświetleniem. Blisko domu funkcjonują szkoły, przedszkola, oraz zaplecze handlowo-usługowe. Łatwą komunikację z Poznaniem i gminami ościennymi zapewnia rozwinięta sieć szybkich połączeń drogowych, natomiast bezpośrednio przy osiedlu przebiega trasa pieszo-rowerowa, którą szybko i bezpiecznie dotrzemy nad Jezioro Lusowskie. Więcej szczegółów znajdziesz na stronie Osiedla Rozalin.


bliskopoznania-karolina-malecka-v2Autorem wpisu jest: Karolina Małecka
Ostatnia aktualizacja dnia 7.04.2022 r.