Nowoczesny bliźniak w Zakrzewie od dewelopera

Nowy dom "bliźniak" na sprzedaż w Zakrzewie (gm. Dopiewo)Zakrzewo to miejscowość w gminie Dopiewo gwarantująca szybki dojazd do Poznania dzięki Zachodniej Obwodnicy Poznania. Wieś położona bezpośrednio przy Lesie Zakrzewskim stanowi komfortowy azyl, gdzie można stworzyć prawdziwy dom i odpocząć w zaciszu własnego ogrodu.

Deweloper oferuje na sprzedaż dwa nowoczesne domy w zabudowie bliźniaczej w spokojnej okolicy w Zakrzewie koło Poznania.

Oferta skierowana jest do osób poszukujących wygodnego domu z ogrodem. Budynek charakteryzuje duża powierzchnia dająca szerokie możliwości aranżacji wnętrza. Każda połówka o powierzchni 173 m2 to oferta zdecydowanie wyróżniająca się na rynku. Większość deweloperów sprzedaje znacznie mniejsze domy w wyższej cenie za metr kwadratowy.

Bliźniak w Zakrzewie wyróżnia nie tylko dużą powierzchnią, ale i funkcjonalność. Parter każdego domu został zaplanowany w taki sposób, aby spełniać wszystkie warunki właściwe dla domu jednorodzinnego parterowego. Jest przestronny salon z kuchnią, trzy sypialnie, łazienka, toaleta i pomieszczenie gospodarcze. Niezależnie od prac wykończeniowych prowadzonych na parterze, w przyszłości można zagospodarować powierzchnię na piętrze wynoszącą 72,1 m2 (103,7 m2 podłogi).

Każda połówka bliźniaka stanowi odrębną nieruchomość posadowioną na niezależnej działce o powierzchni 450 m2. Konstrukcja każdej połówki jest niezależna, a wspólną część stanowi wyłącznie dach.

Rozkład pomieszczeń:

  • PARTER (100,9 m2): Salon z kuchnią, 3 sypialnie, łazienka, toaleta, pomieszczenie gospodarcze z piecem gazowym i przyłączami do umywalki i pralki.
  • PIĘTRO (72,1 m2; 103,7 m2 podłogi): 2 duże sypialnie, które można dodatkowo podzielić, garderoba, łazienka.

Budynki zostały zbudowane z materiałów najwyższej jakości. Każdy dom jest ocieplony styropianem grubości 16 cm. Strop nad parterem jest systemowy zalewany betonem i ocieplony styropianem grubości 6 cm. Ocieplenie dachu stanowi wełna mineralna o grubości 30 cm. Zastosowana technologia jest przyjazna dla zdrowia oraz pozwala na zachowanie optymalnych warunków cieplnych – zapobiega wychłodzeniu w zimie i chroni przed nadmiernym nagrzewaniem pomieszczeń latem.

Domy dostępne są do kupienia w stanie deweloperskim – podłogi przygotowane do kładzenia posadzki, ściany gotowe do malowania, wstawione są parapety wewnętrzne. Ogrzewanie podłogowe zainstalowano w kuchni i wszystkich łazienkach. W pozostałych pomieszczeniach znajduje się ogrzewanie tradycyjne konwekcyjne. Dach budynku pokryty jest dachówką ceramiczną.

Budynek znajduje się na narożniku ulicy Długiej i Wspólnej w Zakrzewie, blisko Lasu Zakrzewskiego – miejsca, gdzie cała rodzina może aktywnie spędzać czas wolny na spacerach i wycieczkach rowerowych. Na miejscu działa przedszkole. Blisko domu, w promieniu do 5 km jest gimnazjum i szkoła podstawowa. Codzienne zakupy można robić w oddalonej o 5 minut jazdy samochodem Dąbrówce (Galeria Dąbrówka, Galeria Stokrotka) lub w Skórzewie (Galeria Mallwowa, markety Lidl, Netto, itp.).

Cena sprzedaży każdej połówki bliźniaka wynosi 449 000 PLN brutto.


bliskopoznania-krzysztof-maleckiZadzwoń pod numer 606 421 794 i dowiedz się więcej. Krzysztof Małecki, Adminis – zarządzanie i pośrednictwo. Zapraszam serdecznie.

One thought on “Nowoczesny bliźniak w Zakrzewie od dewelopera

  1. Pingback: Gdzie warto mieszkać? Zakrzewo – gmina Dopiewo | Blisko Poznania

Dodaj komentarz