Działki w Sadach pod Poznaniem – dobry adres pod budowę domu

Działki w Sadach – miejsca parkingowe wzdłuż ulicyDobra lokalizacja, infrastruktura i cena – to główne kryteria, które należy brać pod uwagę szukając działki budowlanej pod Poznaniem. Nowy kompleks działek w Sadach (gmina Tarnowo Podgórne) spełnia te warunki. Warto sprawdzić – dlaczego.

Tarnowo Podgórne to najbogatsza gmina Aglomeracji Poznańskiej. Region od lat przyciąga inwestycje biznesowe, które są źródłem pokaźnych wpływów do budżetu. Przekłada się to na lokalne inwestycje i finalnie – na wysoki komfort życia mieszkańców gminy.

W Sadach, miejscowości położonej między Poznaniem a Tarnowem Podgórnym, przygotowany został teren pod budowę domów jednorodzinnych. 72 uzbrojone działki czekają na kupujących. Kompleks znajduje się przy ulicy Azaliowej i Kwiatowej. To spokojny, otoczony przez domy jednorodzinne teren. Działki o powierzchni od 800 do 1 600 m2 są w pełni uzbrojone. Teren kompleksu został dostosowany przez inwestora do wysokich wymagań kupujących. Do każdej działki prowadzi wybrukowana droga wraz z chodnikiem i oświetleniem. Co więcej, inwestor zbudował rzadko spotykane gdzie indziej brukowane podjazdy pod posesje oraz wydzielone w ciągu ulicy dodatkowe miejsca postojowe. Warto zauważyć, że tego typu gotowe elementy przekładają się na spore oszczędności dla osób budujących dom. Cena za metr kwadratowy jest konkurencyjna i wynosi 225 zł + 23% vat.

Ponieważ działki w Sadach znajdują się w niedużej odległości od nowo budowanej zachodniej obwodnicy Poznania, aby zwiększyć komfort mieszkańców, gmina zasadziła pas zieleni, który będzie niwelował dźwięki pochodzące z trasy. Sady są zresztą bardzo dobrze skomunikowane z Poznaniem oraz z innymi wielkopolskimi miejscowościami. Szybkie połączenie komunikacyjne z Poznaniem dzięki trasie nr 92 (po dwa pasy ruchu w obydwu kierunkach) umożliwia dojazd do centrum miasta w niespełna 25 minut. Znajdujący się niedaleko wjazd na zachodnią obwodnice Poznania (S11) stanowi sprawne połączenie z autostradą A2.

 Gdzie pod Poznaniem mieszka się najlepiej? Sprawdź nasze rekomendacje:
Osiedle Rozalin w Lusówku – nowe domy i mieszkania w pobliżu PoznaniaOsiedle Rozalin w Lusówku wyróżnione ZŁOTYM DOMEM. Sprawdź naszą rekomendację!
Nowy dom bliźniak na sprzedaż znajduje się w spokojnej okolicy, dokładnie na granicy między Tarnowem Podgórnym i Górą, w otoczeniu nowych domków jednorodzinnych. Osiedle wyróżniają małe, kameralne rozmiary blisko potrzebnych udogodnień typu szkoły, sklepy, basen - aquapark Tarnowskie Termy.Nowe domy bliźniaki w Tarnowie Podgórnym. Sprawdź naszą rekomendację!

Działki budowlane w Sadach pod Poznaniem dają wyjątkową możliwość wybudowania domu w miejscu z bogatą infrastrukturą.

Gmina dba również o rozwój oświaty i rekreację. W planach na najbliższe lata jest budowa w Sadach szkoły podstawowej oraz przedszkola (otwarcie we wrześniu 2015 r.). W Sadach znajduje się już plac zabaw dla dzieci, boisko do gry w koszykówkę oraz piłkę nożną, a w sąsiednich miejscowościach – jeziora z zagospodarowaną linią brzegową. W niespełna 10 minut można dotrzeć rowerem do Lusowa (jest bezpieczna ścieżka rowerowa). Jezioro Lusowskie posiada piaszczystą plażę i molo, wypożyczalnię sprzętu wodnego, boisko do gry w siatkówkę i plac zabaw. Wokół jeziora wytyczono szlaki rowerowo – piesze. Tylko nieco dalej, bo 4,5 km od Sadów, znajduje się popularne zarówno wśród plażowiczów i rowerzystów, jak i wśród żeglarzy Jezioro Kierskie. Wkrótce, w Tarnowie Podgórnym zostanie otwarty park wodny Tarnowskie Termy. To wszystko czyni Sady wygodnym adresem szczególnie dla rodzin z dziećmi.


Zobacz nowe osiedle bliźniaków z dużymi ogrodami w Tarnowie Podgórnym:

Zakupy po sąsiedzku to kolejne ważne kryterium, jakim warto kierować się przy wyborze działki. Sady są pod tym względem konkurencyjne. Na miejscu działają dwa sklepy spożywcze. Dojazd do dużego centrum handlowego Auchan w Swadzimiu zajmuje jedynie 5 minut. W pobliskim Tarnowie Podgórnym działają z kolei markety Lidl, Biedronka i Dino.

Hasłem przewodnim gminy Tarnowo Podgórne jest “Poziom wyżej”. Kompleks działek w Sadach został przygotowany w taki sposób, aby sprostać oczekiwaniom klientów poszukujących ponadstandardowego komfortu i wygody.


bliskopoznania-karolina-malecka-v2Autorem wpisu jest: Karolina Małecka
Ostatnia aktualizacja dnia 11.08.2015

One thought on “Działki w Sadach pod Poznaniem – dobry adres pod budowę domu

  1. Pingback: Działki pod Poznaniem - dom zamiast mieszkania | Własne Mieszkanie