Zobacz ostatnie dostępne mieszkania w szeregowcu tuż przy lesie! – Osiedle Rozalin / Lusówko

Osiedle Rozalin w Lusówku - mieszkania z ogródkiemZobacz ostatnie dostępne mieszkania w budynku szeregowym blisko jeziora – na Osiedlu Rozalin w Lusówku! Cisza i las za oknem, własny taras i klatka schodowa oraz jasne wnętrza. To tylko niektóre powody, dla których nowe mieszkania w Lusówku koło Poznania wyróżniliśmy ZŁOTYM DOMEM. Dlaczego zasłużyły na to wyróżnienie? Zobacz FILM i zdjęcia!

Mieszkania na Osiedlu Rozalin w Lusówku powstały w bezpośrednim sąsiedztwie lasu i tylko kilometr od piaszczystej plaży, na całkowicie zagospodarowanym osiedlu, kilka kroków od wszystkich potrzebnych na co dzień usług. Nowatorski układ budynków zbudowanych w systemie patio zapewnia mieszkańcom wysokie poczucie prywatności. To właśnie przyjazny charakter zabudowy, wysoka jakość wykonania i pełna infrastruktura na osiedlu, jak również w okolicy sprawiły, że nowa oferta mieszkań otrzymała od nas wyróżnienie ZŁOTY DOM.

Zobacz, jak wygląda jedno z ostatnich dostępnych mieszkań nr A/II z dużym tarasem, prywatną klatką schodową oraz poddaszem do zagospodarowania:

Skorzystaj z rabatu w wysokości dopłaty programu MDM na ostatnie dostępne mieszkania na Osiedlu Rozalin w wysokości 20 352 zł brutto. Dowiedz się więcej!

Nowe mieszkania na Osiedlu Rozalin wyróżnia nowatorski układ budynków względem siebie, cisza, dostęp do lasu i jeziora z piaszczystą plażą oraz wysokiej klasy infrastruktura.

osiedle-rozalin-plus-szeregowce-uklad-budynkowDeweloper Novum Plus odszedł od tradycyjnego podejścia do zabudowy szeregowej. Zaproponował nowatorski układ budynków względem siebie, który zapewnia mieszkańcom intymność porównywalną z tą osiąganą w domach jednorodzinnych. Poczucie prywatności, widok na pobliski las, a przy tym nowoczesny design składają się na oryginalną ofertę mieszkań pod Poznaniem.

 

Aktualnie dostępne są ostatnie mieszkania z tarasem:

osiedle-rozalin-plus-mieszkania-wariant-a Wariant A to dwa niezależne mieszkania w budynku w zabudowie szeregowej – jedno na piętrze, drugie na parterze. Do mieszkania na piętrze o powierzchni 74,5 m2 przynależy taras o powierzchni ponad 8 m2. Do mieszkania na parterze o powierzchni ponad 72 m2 – ogródek. Część wspólną dla dwóch mieszkań stanowi jedynie hol. Mieszkańcy lokali na piętrze mają do dyspozycji prywatną klatkę schodową, która dodatkowo powiększa mieszkanie. Aktualnie w ofercie są dostępne ostatnie mieszkania na piętrze z tarasem o powierzchni ponad 8 m2 oraz poddaszem do zagospodarowania. Ich wyróżnikiem są jasne, przestronne wnętrza, duża prywatność i widok na zieleń.

Osiedle Rozalin zapewnia mieszkańcom dostęp do kompletnej, gotowej infrastruktury, takiej jak utwardzone drogi wewnętrzne z kostki betonowej, oświetlenie ulic i media, w tym dostęp do kanalizacji. Dla najmłodszych – oprócz dużego placu zabaw – została przygotowana górka saneczkowa. Na terenie osiedla cyklicznie odbywają się imprezy integracyjne i sportowe, np. Bieg wokół Jeziora Lusowskiego.

Lokalizacja osiedla w jednej z najbogatszych gmin w Polsce – Tarnowo Podgórne tworzy najlepsze dostępne warunki do życia w okolicy Poznania.

Obok osiedla przebiega bezpieczna trasa pieszo-rowerowa prowadząca do jeziora, skąd dalej można dojechać do Lusowa z doskonale zagospodarowaną plażą. Lusówko może się też pochwalić zmodernizowaną szkołą podstawową i przedszkolem, które oddalone są niespełna o kilometr od osiedla. Kolejne nowe przedszkole o profilu sportowym – “Tenisówka” oraz nowa, prywatna szkoła podstawowa – “Kuźnia Talentów” działają w Lusówku od 2016 roku. Co równie ważne, na miejscu funkcjonuje ośrodek zdrowia, klub malucha i market.

Trzy kilometry dalej znajduje się Tarnowo Podgórne, gdzie do dyspozycji mieszkańców jest m.in. kompleks basenów z wodą termalną – Tarnowskie Termy, rozwinięte zaplecze handlowe (m.in. markety spożywcze Lidl i Biedronka oraz drogerie), restauracje, gimnazjum i lodowisko. Duże centrum handlowe Auchan funkcjonuje w Swadzimiu, gdzie można dojechać w 10 minut. Dojazd do poznańskiego Centrum Handlowego King Kross Marcelin to kwestia 15 minut.

Wyróżniony projekt skierowany jest do klienta poszukującego wygodnych rozwiązań architektonicznych osadzonych w malowniczym otoczeniu przyrody. 

Aby cieszyć się zieloną okolicą i ładnym widokiem z okna nie trzeba rezygnować z wygodnego połączenia komunikacyjnego z Poznaniem. Dojazd z Lusówka do centrum miasta trwa 20 minut i odbywa się bezkolizyjnymi trasami szybkiego ruchu – ulicą Dąbrowskiego oraz ulicą Bukowską.

 


bliskopoznania-karolina-malecka-v2Autorem wpisu jest: Karolina Małecka
Ostatnia aktualizacja dnia 22.02.2018 r.

Dodaj komentarz