Osiedle Błękitny Staw – Biedrusko. Wygodny dom z widokiem na staw i las

Osiedle Błękitny Staw w BiedruskuOsiedle Błękitny Staw w Biedrusku to jedno z najładniejszych miejsc pod Poznaniem, gdzie można kupić dom jednorodzinny blisko Poznania lub działkę budowlaną. Malownicze położenie między stawem a lasemspokój i cisza oraz bogata infrastruktura na osiedlu i w okolicy sprawiają, że mieszka się tu wyjątkowo wygodnie.

Do tego dochodzi jeszcze dogodne położenie. Kameralne osiedle domów jednorodzinnych Błękitny Staw w Biedrusku znajduje się zaledwie 15 minut jazdy samochodem od Poznania, w sąsiedztwie Obszaru Natura 2000. Obok dobrego połączenia z miastem i kontaktu z naturą, domy w Biedrusku zapewniają maksymalne poczucie prywatności i niespotykany nigdzie indziej pod Poznaniem komfort. Zobacz FILM:

ZŁOTY DOM ZŁOTY DOM dla Osiedla Błękitny Staw w Biedrusku. Osiedle cechuje wysoki standard. Jest całkowicie zagospodarowane, ogrodzone i zamknięte oraz posiada liczne udogodnienia, w tym między innymi:

  • Obszar Natrura 2000 w najbliższej okolicy.
  • Szkoły, przedszkola, ośrodek zdrowia i sklepy na miejscu.
  • Tereny rekreacyjne nad zarybionym stawem na terenie osiedla.
  • Bezpieczny, duży osiedlowy plac zabaw.
  • Uzbrojenie działek we wszystkie media.
  • Gotowe drogi wewnętrzne, chodniki oraz oświetlenie.
  • Gotowy wybrukowany podjazd w cenie budynku.

Dom z ogrodem na Osiedlu Błękitny Staw w Biedrusku jest dostępny w kilku wariantach do wyboru. Wszystkie utrzymane są w zbliżonym, ponadczasowym stylu. Na uwagę zasługuje solidne wykonanie budynków, których wykonawcą jest firma Novum Plus Sp. z o.o. znana między innymi z budowy cieszącego się uznaniem klientów Osiedla Rozalin w Lusówku. Istnieje także możliwość samodzielnej budowy domu na wybranej działce zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego.

Na jakość życia mieszkańców wpływ ma także otoczenie inwestycji. Lokalizacja Osiedla Błękitny Staw w Biedrusku w gminie Suchy Las – jednej z najbogatszych gmin w Polsce – powoduje, że mieszkańcy mogą korzystać z dobrej jakości dróg, zaplecza edukacyjnego oraz rozwiniętej infrastruktury turystyczno-rekreacyjnej.

Biedrusko to dobry adres dla rodzin szukających bezpiecznego miejsca do życia, gdzie wszystko co niezbędne na co dzień jest na miejscu. Sprawne funkcjonowanie umożliwia dostęp do miejscowych szkół, sklepów, ośrodka zdrowia i restauracji, a czas zaoszczędzony na dojazdach można wykorzystać na relaks w otoczeniu przyrody.

Mieszkańcy Osiedla Błękitny Staw mogą wypoczywać nie tylko we własnym ogrodzie, nad stawem czy na placu zabaw. Po sąsiedzku mają też Obszar Chronionego Krajobrazu Biedrusko – doskonałe miejsce na wycieczkę rowerową, spacer i jogging. Atrakcyjne trasy wytyczone na obszarach przyrody chronionej dodatkowo urozmaicają leśne przystanki, ośrodki edukacji leśnej i ciekawostki przyrodnicze.

Wyjątkową atrakcję okolicy stanowi Pałac w Biedrusku, który zaprasza do winiarni i restauracji, gdzie można raczyć się daniami na bazie świeżych, lokalnych produktów. Apetyt na mocniejsze wrażenia zaspokoi Poligon Biedrusko ceniony przez fanów motocrossu i właścicieli quadów.

Osoby chcące zamieszkać na Osiedlu Błękitny Staw w Biedrusku mogą wybierać z oferty domów jednorodzinnych z garażem o zróżnicowanej powierzchni – od 100 do ponad 200 m2. Cena zakupu ustalana jest indywidualnie w zależności od wybranej działki i projektu domu. Dostępnych jest jeszcze 9 działek budowlanych, w tym ostatnie parcele z widokiem na piękny, kilkuhektarowy staw.


bliskopoznania-karolina-malecka-v2Autorem wpisu jest: Karolina Małecka
Ostatnia aktualizacja dnia 2.03.2018