Osiedle Zielony Zakątek / Kórnik – Oglądamy dom szeregowy od dewelopera

Osiedle Zielony Zakątek w Kórniku - mieszkanie na sprzedażOsiedle Zielony Zakątek w Kórniku prawie gotowe. Nowy szeregowiec na sprzedaż w Kórniku posiada duży taras i garaż oraz niewielki ogródek.Zobacz dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 120 m2 i dodaj opinię!

Układ pomieszczeń w szeregowcu:

Wynosząca niemal 120 m2 powierzchnia domu z garażem umożliwia jego pomysłową aranżację. Na parterze znajduje się salon (27,5 m2), jadalnia (8,5 m2), półotwarta kuchnia (6 m2) i toaleta oraz dodatkowa wnęka pod zabudowę. Na piętrze zaprojektowano dużą łazienkę ( 7 m2) oraz – do wyboru – dwie lub trzy sypialnie, w tym jedną z własną, oddzielną garderobą i wyjściem na taras nad garażem o powierzchni aż 22 m2.


Wyróżnikiem oferty dewelopera LT Serwis są przestronne wnętrza z dużymi, nowoczesnymi oknami. W salonie zamontowano okno odstawno-przesuwne. Dodatkowe okno posiada półotwarta kuchnia. Pokoje na piętrze (jeden o powierzchni około 12 oraz dwa około 10 m2 plus garderoba) również są dobrze doświetlone. Oprócz odpowiedniego nasłonecznienia, aranżacji wnętrz sprzyja wydzielona przestrzeń na przechowywanie rzeczy, w tym garderoba.


POLECAM! Osiedle Nowy Bnin w Kórniku:


Osiedle Zielony Zakątek – podstawowe informacje:

Inwestor: LT Development
Powierzchnia: 119 m2. Istnieje także możliwość zakupu mniejszego mieszkania jednopoziomowego z ogrodem lub – do wyboru – tarasem.
Ceny domów dwupoziomowych: od 395 do 422 tys. zł
Lokalizacja: Kórnik, Aleja Flensa. W sumie inwestycja składa się z czterech etapów. Zakończenie budowy przewidziano na IV kwartał 2018 roku.


Dzięki autostradzie A-2 i drodze krajowej S11 z Kórnika do Poznania można dojechać w 15 – 20 minut. Jak się mieszka w tej okolicy? Przeczytaj artykuł o Kórniku.


bliskopoznania-karolina-malecka-v2Autorem wpisu jest: Karolina Małecka
Ostatnia aktualizacja dnia 9.11.2018 r.

Odwiedzam z kamerą nowe domy i mieszkania

O takim domu marzy wielu z nas. Zobacz go ze mną!  Oglądaj więcej recenzji mieszkań →

osiedle-rozalin-dom-b-3-yt-play-300x169