Osiedle Nowa Rokietnica – Nowe bliźniaki na sprzedaż 110 m2 / deweloper Statmid

Osiedle Nowa Rokietnica - nowe szeregowce na sprzedażNowa Rokietnica to możliwość zakupu dwupoziomowego mieszkania w zabudowie bliźniaczej z trzema sypialniami, garażem i ogrodem w Rokietnicy, skąd można szybko dotrzeć do Poznania zarówno samochodem, jak i koleją. W mojej opinii tutejsze bliźniaki mają kilka ciekawych elementów, na które warto zwrócić uwagę, m.in. dodatkową garderobę oraz świetlik na korytarzu. Czytaj więcej w recenzji.

Nowa Rokietnica obejmuje bliźniaki z garażami o powierzchni 110 m2 plus ogród z gotowym tarasem. Osiedle powstające przy ul.Trakt Napoleoński w Rokietnicy, czyli kilka kroków od miejscowych szkół, przedszkoli, zaplecza handlowo-usługowego przyciąga głównie młode rodziny, choć na miejscu brakuje ciekawych miejsc do aktywnej rekreacji wśród zieleni i spacerów z dziećmi.


Osiedle Nowa Rokietnica – układ pomieszczeń:

Na parterze przewidziano wiatrołap, pokój dzienny z aneksem kuchennym o powierzchni około 28 m2 oraz toaletę i garaż. Piętro to trzy sypialnie. Do dyspozycji mieszkańców jest też oddzielna garderoba i oczywiście łazienka.

Oprócz garażu i miejsca parkingowego, do każdego lokalu na Osiedlu Nowa Rokietnica przynależy ogród o zróżnicowanej powierzchni wynoszącej od zaledwie 58 do około 200 m2. Pierwszy etap osiedla czyli 12 lokali mieszkalnych jest już gotowy. Docelowo na osiedlu ma powstać kilkadziesiąt mieszkań z ogrodami utrzymanych w jednolitej stylistyce, co będzie miało znaczący wpływ na komfort życia w tej części Rokietnicy.


Zobacz kameralne osiedle bliźniaków w Tarnowie Podgórnym:


Osiedle Nowa Rokietnica jest uzbrojone we wszystkie media. Inwestor przewiduje budowę zarówno dróg wewnętrznych, jak i drogi dojazdowej do osiedla.


POLECAM! Działki budowlane na malowniczym terenie w Kobylnikach:


Zestawiając powierzchnię, standard wykonania i wykończenia bliźniaków z ich lokalizacją w pobliżu centrum Rokietnicy oraz zjazdu na Zachodnią Obwodnicę Poznania, ofertę firmy Statmid uważam za godną uwagi, choć sama Rokietnica rozwija się zdecydowanie wolniej pod względem gospodarczym niż np. sąsiednia gmina Tarnowo.Podgórne lub Suchy Las, co przekłada się na mniejsze wpływy do budżetu gminy i wolniejsze tempo inwestycji w niezbędną infrastrukturę.

Cena oferowanych mieszkań z garażami w Rokietnicy wynosi obecnie od 365 do 388 tys. zł i jest porównywalna do cen mieszkań z rynku pierwotnego w okolicy. Zobacz RAPORT


Osiedle Nowa Rokietnica – podstawowe informacje:

Inwestor: Statmid Sp. z o.o. Spółka Komandytowa
Powierzchnia dostępnych mieszkań: 110 m2, w tym garaż
Typ zabudowy: dom bliżniak, docelowo powstanie kilkadziesiąt lokali na osiedlu
Osiedle Nowa Rokietnica – ceny domów na sprzedaż: 365 – 388 tys. zł


Dzięki lokalizacji przy Zachodniej Obwodnicy Poznania, Rokietnica systematycznie przyciąga licznych nowych mieszkańców. Do ich dyspozycji są tu między innymi nowe szkoły, przedszkola, zaplecze handlowe, ośrodek zdrowia oraz stacja kolejowa, skąd w 15 minut można dojechać do ścisłego centrum Poznania. Dojazd z Rokietnicy do Poznania samochodem to kwestia 20 minut. Czytaj więcej o tym, na jakie warunki mogą liczyć mieszkańcy gminy Rokietnica.


Zobacz prestiżowe osiedle domów – Poznań / Morasko:


bliskopoznania-karolina-malecka-v2Autorem wpisu jest: Karolina Małecka
Ostatnia aktualizacja dnia 28.11.2018

Odwiedzam z kamerą nowe domy i mieszkania

O takim domu marzy wielu z nas. Zobacz go ze mną!  Oglądaj więcej recenzji mieszkań →

osiedle-rozalin-dom-b-3-yt-play-300x169