Oglądamy 3-pokojowe mieszkanie 64 m2 w inwestycji Nowe Mieszkania w Sadach

Balkon przy salonie Nowe Mieszkania w Sadach. Deweloper S-DomGotowe mieszkanie o powierzchni 64 m2 z dwoma sypialniami, dwoma balkonami oraz jasną częścią dzienną w Sadach – właśnie tu dzisiaj jesteśmy. Co przykuło naszą uwagę tym razem?

W Sadach w gminie Tarnowo Podgórne, a dokładniej przy ul. Kobylnickiej, w sąsiedztwie nowego gminnego przedszkola, powstały mieszkania w niskim budynku wielorodzinnym. Obecnie w sprzedaży są dostępne dwa ostatnie lokale. My wybraliśmy mieszkanie na ostatnim, trzecim piętrze budynku o powierzchni 64 m2. W skład mieszkania wchodzi jasny salon z aneksem kuchennym, łazienka, dwie ustawne sypialnie z miejscem na szafy w zabudowie oraz korytarz, gdzie zaprojektowano miejsce na kolejną szafę. Zobacz rzut mieszkania:

Wchodząc do budynku, zwróciłam uwagę na pomieszczenie, gdzie można zostawić rowery, wózki oraz sprzęt sportowy. Oprócz wózkarni i rowerowni na parterze, deweloper S-Dom zadbał o wygodne wnęki na przechowywanie np. dziecięcych wózków na korytarzach.

Oglądane mieszkanie o numerze AM – 15 to mieszkanie narożnikowe z ekspozycją na dwie strony świata, co zapewnia dobry dopływ naturalnego światła. Na korzystne doświetlenie wnętrza wpływają również duże okna obecne zarówno w części dziennej z wyjściem na przestronny, zadaszony taras, jak również w obydwu sypialniach, z których jedna posiada wyjście na własny balkon.

Warto podkreślić, że sypialnie mają dużą powierzchnię wynoszącą odpowiednio około 12 oraz około 14 m2. To naprawdę sporo. W tak przestronnych sypialniach bez trudu można zaaranżować nie tylko zwyczajowe elementy takie jak łóżko, biurko czy szafka. Miejsca na pojemną szafę w zabudowie lub regał również wystarczy. Z kolei część dzienna o powierzchni około 25 m2 pozwala na urządzenie strefy wypoczynkowej, kuchennej i jadalnianej. Całość zdecydowanie zyskuje dzięki dużym przeszkleniom oraz znacznej powierzchni przynależnego balkonu będącego – zwłaszcza latem – swoistym “przedłużeniem” wnętrza.

Dla mieszkańców lokalizacja inwestycji w Sadach w gminie Tarnowo Podgórne  oznacza możliwość korzystania z pełnej infrastruktury, w tym z dobrego zaplecza edukacyjnego, a także dostęp do bezkolizyjnej trasy Poznań – Berlin (dojazd z Sadów do Poznania trwa 15 minut) oraz do Zachodniej Obwodnicy Poznania, którą sprawnie można dotrzeć w dowolne miejsce w okolicy Poznania.

Oglądane mieszkanie w Sadach jest sprzedawane w stanie deweloperskim. Jego cena wynosi ponad 273 tys. zł, którą –  przy jego znacznym metrażu – można uznać za konkurencyjną.


Zobacz nowe osiedle bliźniaków z dużymi ogrodami w Tarnowie Podgórnym:


bliskopoznania-karolina-malecka-v2Autorem wpisu jest: Karolina Małecka
Ostatnia aktualizacja dnia 7.02.2017 r.

Oglądam nowe mieszkanie 75 m2 tuż obok lasu i blisko jeziora! Zobacz je ze mną!  Oglądaj więcej recenzji mieszkań →