Oglądamy szeregowiec na sprzedaż 110 m2 z garażem – Osiedle Nowe Tarnowo

Mieszkanie 110 m2 z garażem na Osiedlu Nowe TarnowoDuża powierzchnia mieszkań – w tym aż cztery sypialnie i garaż – oraz dodatkowe udogodnienia dla mieszkańców jak osiedlowy teren rekreacyjny. To główne wyróżniki szeregowców na Osiedlu Nowe Tarnowo w Tarnowie Podgórnym. Wszystkie mieszkania są gotowe do użytkowania. Jedno z nich – o powierzchni ponad 110 m2 – obejrzeliśmy dla Was.

Deweloper Jakon postawił na nowoczesną i jednocześnie – kameralną zabudowę. W ramach osiedla przy ul. Szkolnej w Tarnowie Podgórnym powstało 10 mieszkań w zabudowie szeregowej. My odwiedziliśmy lokal o powierzchni ponad 110 m2 z garażem i ogrodem. Na podany metraż składa się: na parterze – salon z aneksem kuchennym o powierzchni prawie 24 m2, toaleta, korytarz i wiatrołap z miejscem na dużą szafę wnękową oraz wygodnym, bo bezpośrednim przejściem do garażu. Funkcjonalny układ ma także jasny salon z aneksem, w którym zmieści się zarówno strefa wypoczynkowa, kuchenna, jak i jadalnia.

Piętro to z kolei łazienka z miejscem na wannę i cztery pokoje, w tym dwa o powierzchni wynoszącej około 9,5 m2, jeden 9-metrowy oraz ostatni o powierzchni ponad 6 m2. W części prywatnej znajduje się również oddzielna garderoba dostępna z korytarza dla wszystkich domowników. To funkcjonalne rozwiązanie pozwalające na wyprowadzenie części garderoby z poszczególnych pokoi. W rezultacie, sypialnie stają się bardziej przestronne.

Efekt przestronności potęgują duże, trzyszybowe okna. Co ważne, we wszystkich pokojach okna są w standardzie wyposażone w rolety sterowane elektrycznie. Otwierana na pilota jest również brama garażowa. Takich dodatkowych elementów na Osiedlu Nowe Tarnowo jest więcej. Chodzi o osiedlową strefę rekreacyjną, do której bezpośredni dostęp mają wszyscy mieszkańcy osiedla – do małego parku prowadzą przejścia z prywatnych ogrodów. Już wkrótce strefa zieleni wzbogaci się o plac zabaw i miejsce na grilla sprzyjające sąsiedzkiej integracji.

Jednocześnie, przebywający w domu mieszkańcy mają zapewniony relatywnie wysoki poziom prywatności. To zasługa z jednej strony – podwójnych ścian między domami, a z drugiej – akustycznych bloczków silikatowych o podwyższonym współczynniku przenikania dźwięku.

 Gdzie pod Poznaniem mieszka się najlepiej? Sprawdź nasze rekomendacje:
Osiedle Rozalin w Lusówku – nowe domy i mieszkania w pobliżu PoznaniaOsiedle Rozalin w Lusówku wyróżnione ZŁOTYM DOMEM. Sprawdź naszą rekomendację!
Nowy dom bliźniak na sprzedaż znajduje się w spokojnej okolicy, dokładnie na granicy między Tarnowem Podgórnym i Górą, w otoczeniu nowych domków jednorodzinnych. Osiedle wyróżniają małe, kameralne rozmiary blisko potrzebnych udogodnień typu szkoły, sklepy, basen - aquapark Tarnowskie Termy.Nowe domy bliźniaki w Tarnowie Podgórnym. Sprawdź naszą rekomendację!

Prezentowanie mieszkanie na Osiedlu Nowe Tarnowo jest dostępne w cenie 442 200 zł. Biorąc pod uwagę jego wygodną lokalizację i dużą przestrzeń, w tym cztery sypialnie, dwie strefy na szafy w zabudowie, oraz przynależny garaż oceniam tę ofertę jako godną uwagi. Na osiedlu są oferowane na sprzedaż także szeregowce w wersji z loggią. Dojazd do osiedla, dojścia do budynków oraz drogi wewnętrzne i oświetlenie na osiedlu są gotowe. Ponadto, ogrody są już obsiane trawą.


Zobacz nowe osiedle bliźniaków z dużymi ogrodami w Tarnowie Podgórnym:


W ramach tego samego osiedla deweloper Jakon wznosi również budynki wielorodzinne – pierwszy etap zabudowy wielorodzinnej będzie gotowy w drugim kwartale 2019 roku. W ofercie są relatywnie nieduże mieszkania – o powierzchni wynoszącej od 34 do 69 m2. Na osiedlu powstanie strefa rekreacyjna. Oprócz tego – garaże i miejsca postojowe. Łącznie Osiedle Nowe Tarnowo obejmie 56 mieszkań w budynkach wielorodzinnych.


bliskopoznania-karolina-malecka-v2Autorem wpisu jest: Karolina Małecka
Ostatnia aktualizacja dnia 5.12.2017 r.


Zobacz nowe osiedle bliźniaków z dużymi ogrodami w Tarnowie Podgórnym: