Oglądamy mieszkanie 53 m2 – Osiedle przy Trakcie w Rokietnicy

Osiedle Przy Trakcie - okno odstawno przesuwne w salonieNowe mieszkanie w kameralnej willi miejskiej na Osiedlu przy Trakcie w Rokietnicy posiada praktyczne okna odstawno-przesuwne w salonie i ogrzewanie podłogowe w standardzie. Między innymi te elementy wyróżniają mieszkanie na tle innych dostępnych w okolicy.

Po wejściu do niskiego budynku wita mnie jasna (to zasługa dużych okien), przestronna klatka schodowa. Na jednym piętrze mieszczą się cztery mieszkania. W willi na Osiedlu przy Trakcie odwiedzam trzypokojowe mieszkanie na pierwszym piętrze o powierzchni niemal 53 m2. Na ten metraż składa się jasny salon z aneksem kuchennym, dwie sypialnie, łazienka oraz korytarz.

Hol jest dość duży, z wydzielonym miejscem na szafę wnękową. Na wprost wejścia znajduje się pierwsza z sypialni o powierzchni prawie 10 m2. Taka przestrzeń wystarczy, aby postawić podwójne łóżko oraz dodatkowe elementy wyposażenia. Sypialnia prezentuje się nowocześnie za sprawą dużego, sięgającego do ziemi okna. Następnie, po prawej stronie mijam łazienkę z miejscem na wannę oraz pralkę oraz kolejną, jeszcze większych rozmiarów (10,5 m2), sypialnię z przestrzenią na szafę w zabudowie.


Centralnym miejscem w mieszkaniu jest salon z aneksem kuchennym o powierzchni ponad 20 m2. Na plus zaliczam dodatkowe okno w części kuchennej oraz funkcjonalny, prostokątny kształt pomieszczenia umożliwiający jego ciekawą aranżację. Z salonu prowadzi wyjście na narożnikowy balkon o powierzchni około 6,5 m2.

O podwyższonym standardzie mieszkania świadczą trzyszybowe okna odstawno-przesuwne w salonie, które po otwarciu nie zajmują miejsca w pokoju. Okna są wyposażone w rolety zewnętrzne sterowane elektrycznie.

W pozostałych oknach również są zamontowane rolety, sterowane ręcznie. Na komfort mieszkania pozytywnie wpływa ogrzewanie podłogowe dostępne we wszystkich pomieszczeniach z wyjątkiem sypialni. To udogodnienie nieczęsto spotykane na osiedlach deweloperskich w okolicy Poznania. Tutaj klient otrzymuje je w standardzie. Podobnie jak komórkę lokatorską i przynależne miejsce postojowe.

Cena trzypokojowego mieszkania na sprzedaż na pierwszym piętrze willi na Osiedlu przy Trakcie w Rokietnicy wynosi aktualnie 193 tys. zł. Jest to cena konkurencyjna, zwłaszcza po uwzględnieniu nowoczesnej technologii budowy, bogatego wyposażenia mieszkania i jego lokalizacji 20 minut drogi od Poznania.


bliskopoznania-karolina-malecka-v2Autorem wpisu jest: Karolina Małecka
Ostatnia aktualizacja dnia 20.02.2017 r.

Odwiedzam z kamerą nowe domy i mieszkania

Zobacz jak oceniam 2-poziomowe mieszkanie w Dąbrówce koło Poznania.  Oglądaj więcej recenzji mieszkań ›

osiedle-lesna-polana-forma-yt-play-300x169