MASTER BEDROOM w domu od dewelopera – TOP 5 osiedli blisko Poznania

Dzięki prywatnej łazience i garderobie oraz wyjątkowo dużej powierzchni zapewnia maksymalną wygodę! Master Bedroom w domu od dewelopera! Sprawdź, gdzie pod Poznaniem znajdziesz dom z królewską sypialnią! Zobacz nowoczesne aranżacje w dwóch różnych stylach!


Miejsce 5 – Osiedle Rozalin w Lusówku – taras z widokiem na las

Wyjątkowy charakter sypialni w nowym mieszkaniu o powierzchni 74,5 m2 plus poddasze to zasługa prywatnego tarasu, na który można wyjść bezpośrednio z sypialni. To o tyle cenny element, że Osiedle Rozalin jest otoczone przez rozległy las. Przyjemna lektura lub kawa o poranku z widokiem na zieleń rzeczywiście podnosi relaks na wyższy poziom. Co równie ważne, na ponad 13 m2 można urządzić przytulną i jednocześnie przestronną sypialnię z wygodnym łóżkiem, miejscem do przechowywania, a nawet – z miejscem do pracy, w tym  z biurkiem i pokaźnym regałem. Tym bardziej, że znaczną część ubrań można przechowywać w innych strefach mieszkania. Zobacz FILM, na którym odwiedzam mieszkanie na Osiedlu Rozalin:


Miejsce 4 – Osiedle Ułańskie w Zalasewie – prywatna duża przestrzeń

Położone w Zalasewie obok Swarzędza Osiedle Ułańskie oferuje szeregowce o powierzchni około 113 m2 plus poddasze nieużytkowe. Ich cechą szczególną jest projekt dopasowany do potrzeb rodziny z dziećmi – w domu znajduje się między innymi kilka stref na przechowywanie oraz trzy sypialnie, z których największa, o powierzchni 16 m2 to azyl rodziców. Prostokątny kształt sypialni umożliwia wydzielenie garderoby (druga jest już na piętrze) lub – w zależności od indywidualnych potrzeb – na przykład miejsca z urządzeniami do ćwiczeń czy wygodny fotel do czytania. Pokój jest doświetlony naturalnym światłem. Na plus zaliczam też fakt, że od pozostałych dwóch sypialni, sypialnię rodziców oddziela łazienka i korytarz. Dom możesz zobaczyć na FILM-ie:


Miejsce 3 – Osiedle Lubczykowa Góra w Radojewie – wysoka sypialnia z antresolą

Dom jednorodzinny w stylu willi śródziemnomorskiej na Osiedlu Lubczykowa Góra zaskakuje na każdym kroku. W sypialni rodziców również nie brakuje oryginalnych detali. Po pierwsze, pokój zajmuje aż 24 m2 licząc po podłodze oraz około 17 m2 licząc bez skosów. Największym plusem jest jednak jego wysokość. W sypialni jest tak wysoko, że można tu zbudować antresolę, gdzie zmieści się domowa biblioteka albo osobne miejsce do pracy. Moim zdaniem, taka antresola to bardzo oryginalne rozwiązanie jak na gotowy dom od dewelopera. Jedynym minusem jest brak własnej, prywatnej łazienki rodziców – na piętrze znajduje się jedna wspólna. Zobacz FILM:


Miejsce 2 – Osiedle Nowe Złotniki w Złotnikach – przestronna sypialnia z garderobą

Osiedle Nowe Złotniki koło Suchego Lasu to możliwość zakupu wygodnego domu z ogrodem i garażem. Rodziny z dziećmi docenią zwłaszcza fakt, że dom w zabudowie bliźniaczej posiada aż cztery sypialnie, w tym – przestronną sypialnię rodziców o powierzchni 14 m2, gdzie obok szerokiego łóżka zmieści się szafa w zabudowie oraz efektowny regał czy toaletka. Całość jest ładnie doświetlona dzięki oknom do samej ziemi. Sypialnia jest nie tylko większa niż na innych osiedlach. Posiada też ponadstandardową wysokość – 2,9 m. Kolejnym udogodnieniem jest sąsiadująca z sypialnią oddzielna garderoba. Prezentowany dom posiada także dwie łazienki, po jednej na każdej kondygnacji. Do obydwu mają dostęp wszyscy domownicy. Obecnie na Osiedlu Nowe Złotniki powstają nowe domy z kolejnego, drugiego etapu, a także mały obiekt usługowy m.in. ze sklepem spożywczym – dla wygody mieszkańców.


Nowoczesną sypialnię urozmaicają ciekawe kolory w różnych odcieniach błękitu. Dekoracyjna ściana w morskim odcieniu za łóżkiem nadaje sypialni wyrazistości, podobnie jak ciekawe akcenty koloru widoczne w detalach – nowoczesnych lampach w cytrynowej tonacji.


Dom na Osiedlu Nowe Złotniki urządzony pod klucz możesz zobaczyć na FILM-ie:


Miejsce 1 – Osiedle Koninko koło Kórnika – master bedroom z prywatną garderobą i łazienką

Wyjątkowy charakter domu w zabudowie szeregowej na Osiedlu Koninko widać już na pierwszy rzut oka. Mowa o eleganckiej elewacji z cegły ceramicznej i projekcie inspirowanym stylem holenderskim. Wnętrze niemal 100-metrowego domu również kryje kilka niespodzianek. Jedną z nich jest okazała sypialnia rodziców zajmująca powierzchnię aż 15 m2. Tak duża powierzchnia pozwala na stworzenie przytulnego i jednocześnie – funkcjonalnego wnętrza. Oprócz standardowych elementów, takich jak wygodne łóżko i szafki, znalazła się tu wydzielona strefa na własną, prywatną garderobę, którą doceni zwłaszcza pani domu. Oprócz tego, sypialnia sąsiaduje z oddzielną łazienką rodziców. Trzeba podkreślić, że na tej samej kondygnacji do dyspozycji pozostałych domowników jest druga łazienka. Rodzice mogą korzystać więc z własnej – na wyłączność! Podobnie jak z garderoby, która stanowi integralną część sypialni. Obecnie na Osiedlu Koninko powstają również mieszkania w kilku konfiguracjach do wyboru.


Jak optycznie powiększyć sypialnię? Wizualnie na odbiór przestrzeni w sypialni wpływają jasne barwy i naturalne materiały wykończeniowe, na przykład delikatne wykończenie ściany za łóżkiem oraz drewniane podłoga. Sypialnia swym skandynawskim stylem nawiązuje do aranżacji całego mieszkania, które jest spójne i w efekcie – wydaje się większe. Neutralny styl skandynawski urozmaicają mocne akcenty w postaci industrialnych lamp.


Zobacz FILM o domu w stylu skandynawskim na Osiedlu Koninko:


bliskopoznania-karolina-malecka-v2Autorem wpisu jest: Karolina Małecka
Ostatnia aktualizacja dnia 21.11.2017 r.