NA WEEKEND BLISKO POZNANIA: Park linowy i zabawa dla całej rodziny! FILM / Pałac Jankowice

Pałac w Jankowicach - plac zabaw i park linowyPałac w Jankowicach, gm. Tarnowo Podgórne to idealne miejsce na spacer wśród drzew lub wycieczkę z dzieckiem w okolicy Poznania! Odrestaurowany Pałac otacza malowniczy park z alejkami, mostkiem, klimatycznym stawem i cennymi gatunkami drzew. W pałacowych wnętrzach działa Szkoła Muzyczna. Cyklicznie w Jankowicach odbywają się otwarte koncerty muzyczne i ciekawe warsztaty. Znajdziecie tu również moc atrakcji dla dzieci – w sam raz na Dzień Dziecka w plenerze! Leśny plac zabaw i park linowy to miejsce, które pokocha każdy maluch!

Zobacz, jak w mini parku linowym w Jankowicach koło Tarnowa Podgórnego bawią się nasi Mali Eksperci, którzy osobiście miejsce przetestowali i ocenili je na 5.! Zobacz FILM!

Sprawdź nowe miejsce w okolicy Poznania, gdzie warto wybrać się na wycieczkę z dziećmi:

W malowniczej scenerii pałacowego parku nad stawem w Jankowicach, w cieniu rozłożystych drzew, na fanów ciekawych aktywności w każdym wieku czeka miniaturowy park linowy, gdzie można poćwiczyć sprawność i równowagę. Ścieżki linowe wyglądają niepozornie, ale pokonanie wszystkich jest nie lada sztuką… Oprócz tego, w parku zbudowano ścieżkę zdrowia i ciekawy, utrzymany w leśnej stylistyce plac zabaw – m.in. z okazałą zjeżdżalnią i instrumentami muzycznymi w wersji maksi. Zarówno plac zabaw w Jankowicach, jak i park linowy jest ogólnodostępny.

ZOBACZ Mapę: Pałac Jankowice, gm. Tarnowo Podgórne – Jak dojechać:


Zobacz 9 najlepszych placów zabaw w okolicy Poznania! Numer 1. to hit w Europie!

Najlepsze place zabaw w okolicy Poznania

A po sąsiedzku możesz zamieszkać na Osiedlu Rozalin w Lusówku. Zobacz FILM: