Ten dom zaskoczy Cię ciekawym projektem! – Walerianowo gm. Komorniki

Dom bliźniak na sprzedaż - Walerianowo (gm. Komorniki) i Wysogotowo (gm. Tarnowo Podgórne)Czy salon musi łączyć się z kuchnią i jadalnią? Jaką powierzchnię musi mieć sypialnia, żeby wydzielić z niej wygodną garderobę? Nowy dom bliźniak na sprzedaż blisko Poznania wyróżnia ciekawy projekt:

  • Kuchnia z jadalnią oddzielona od dużej strefy dziennej
  • Spiżarnia przy kuchni oraz dwie łazienki
  • Trzy duże sypialnie, w tym jedna z osobną garderobą

Nowe bliźniaki znajdują się w dwóch lokalizacjach – bardzo blisko granic Poznania:
– Wysogotowo, ul. Miła (gmina Tarnowo Podgórne)
– Walerianowo, ul. Bukowa (działka 35/5) (gmina Komorniki)
Spokojna okolica i sąsiedztwo nowych domów jednorodzinnych sprawia, że obydwie lokalizacje stanowią ciekawą opcję dla osób chcących mieszkać wygodnie, blisko Poznania. Zobacz FILM:

Oglądany dom (połówka bliźniaka) wykonano z dbałością o szczegół, z wysokiej jakości materiałów. Natomiast w jego wnętrzu pierwszym pozytywnym zaskoczeniem jest oddzielenie jasnej kuchni od salonu. Taki zabieg sprawie, że:

 

  • W kuchni jest więcej blatów roboczych.
  • Osoby oglądające telewizję lub słuchające muzyki w salonie nie będą słyszeć odgłosów gotowania.
  • Kuchnię wyposażono w dodatkową, praktyczną spiżarnię.
Parterowy dom bliźniak na sprzedaż - Borówiec / PoznańPOLECAM! Parterowy dom bliźniak w Borówcu, 100 metrów od lasu. Zobacz FILM!
Osiedle Nowy Bnin - nowe mieszkania na sprzedaż / KórnikPOLECAM! 5-pokojowe mieszkanie na Osiedlu Nowy Bnin / Kórnik. Zobacz FILM!
Dom szeregowy na sprzedaż - Komorniki / WiryPOLECAM! 4-pokojowe mieszkanie z ogrodem w nowym szeregowcu w Komornikach. Zobacz FILM!

W części dziennej o powierzchni aż 29 m2 uwagę zwraca efektowne, duże okno, przez które prowadzi wyjście do ogrodu. Dodatkowe okna doświetlają też kuchnię oraz jadalnię. Na parterze znajduje się również toaleta.

Na piętrze znajdziemy 3 wygodne sypialnie, w tym dwie o powierzchni 13 i 14.5 m2. Natomiast sypialnia rodziców (16 m2) posiada garderobę i balkon – to praktyczny element rzadko spotykany w nowych domach od deweloperów.

Dom został wykonany w podwyższonym standardzie i spełnia najnowsze normy energooszczędności. Okna w pakiecie 3-szybowym spełniają najnowsze normy współczynnika przenikania ciepła. Ciekawym rozwiązaniem jest zastosowanie samoczyszczącego tynku zewnętrznego silikonowego. Dzięki temu budynek będzie się ładnie prezentował przez wiele lat.

Połówka bliźniaka na sprzedaż blisko Poznania:

1. Dom w Walerianowie, ul. Bukowa:
– powierzchnia: 116 m2 + 30 m2 poddasza
– powierzchnia działki 471 m2
– media: prąd, woda, gaz, kanalizacja
– cena: 388 000 zł brutto
– termin zakończenia prac: III kwartał 2018

Chcesz zobaczyć dom osobiście? Umów się na spotkanie!
Zadzwoń pod numer: 606 421 794 / Krzysztof Małecki