Osada Lusowo – kameralne szeregowce przy plaży nad Jeziorem Lusowskim

Osada Lusowo - nowe domy nad Jeziorem LusowskimOsada Lusowo to kameralne osiedle z mieszkaniami powstającymi bezpośrednio przy piaszczystej plaży nad Jeziorem Lusowskim (gm. Tarnowo Podgórne), 25 minut drogi od centrum Poznania. Aktualnie osiedle jest w trakcie realizacji. Mieszkańcy odbiorą klucze do nowych mieszkań w marcu 2019 roku.

Osada Lusowo obejmuje dwadzieścia dwupoziomowych segmentów o powierzchni od 69 do 72 m2. Do każdego mieszkania należy ogród o powierzchni od 40 do 100 m2 oraz miejsce postojowe przy posesji. Jest też opcja zakupu garażu.

Jak wyglądają mieszkania na osiedlu Osada Lusowo?

Każdy segment posiada otwarty salon (22,4 m2) z aneksem kuchennym (5,4 m2), toaletę i korytarz na parterze, trzy sypialnie (od około 8 do 10 m2), oraz wygodną łazienkę (około 6 m2) na piętrze. Dzięki dużym oknom, wszystkie pokoje są dobrze doświetlone naturalnym światłem.

Jeżeli szukacie dwupoziomowego mieszkania z ogrodem na niedużym osiedlu blisko Poznania, w spokojnej zielonej okolicy, to moim zdaniem Osada Lusowo dewelopera Wheat Trade jest opcją wartą rozważenia.


Inwestycję Osada Lusowo wyróżnia:

  • Położenie bezpośrednio przy piaszczystej plaży w Lusowie – z zapleczem sportowym (boisko do siatkówki i do koszykówki), placem zabaw, molo oraz miejscem do grillowania. Wokół Jeziora Lusowskiego prowadzą oznakowane trasy idealne dla miłośników biegania i rodzinnych wycieczek rowerowych.
  • Niewielkie rozmiary osiedla i cisza – w ramach całej inwestycji powstanie jedynie dwadzieścia segmentów, oddalonych od ruchliwych dróg.
  • Komplet udogodnień i pełna infrastruktura na osiedlu i w jego okolicy. Osada Lusowo będzie osiedlem zamkniętym, z brukowaną drogą wewnętrzną, dostępem do wszystkich mediów oraz możliwością zakupu dodatkowego miejsca w garażu. Przy budynkach zaprojektowano też niewielki teren zielony.
  • Dobry dojazd do Poznania i okolicznych tras szybkiego ruchu, w tym do drogi S11 oraz do autostrady A2.
  • Zieleń za oknem i własny ogródek o powierzchni wynoszącej od 40 do 100 m2.

Oprócz kontaktu z przyrodą – przyszli mieszkańcy Osady Lusowo zyskają łatwy dostęp do miejscowych sklepów, szkół i przedszkoli, działających po sąsiedzku. Gmina Tarnowo Podgórne należy do najbogatszych w Polsce i systematycznie inwestuje w rozwój infrastruktury dla mieszkańców. Oprócz dobrej jakości dróg, tras rowerowych i doskonałego zaplecza edukacyjnego, zapewnia liczne atrakcje sprzyjające aktywnej rekreacji. Jedną z nich jest nowoczesny aquapark Tarnowskie Termy znajdujący się w odległości 10 minut jazdy samochodem od osiedla.

Ceny dwupoziomowych segmentów na Osiedlu Osada Lusowo wynoszą 370 tys. zł za środkowe mieszkanie z ogrodem o powierzchni 40-50 m2 lub 380 tys. zł za segment skrajny posiadający większy ogród o powierzchni 100 m2.

Szeregowiec na sprzedaż w Lusowie nad jeziorem to ciekawa propozycja dla osób, które chcą zamieszkać w ładnej okolicy, na niedużym osiedlu i jednocześnie chcą mieć zapewniony sprawny dojazd do Poznania.


bliskopoznania-karolina-malecka-v2Autorem wpisu jest: Karolina Małecka
Ostatnia aktualizacja dnia 15.10.2018 r.

Odwiedzam z kamerą nowe mieszkania

Zobacz ze mną mieszkanie pokazowe w bliźniaku na nowym osiedlu koło Poznania. Oglądaj więcej recenzji mieszkań →

Osiedle Nowe Złotniki Duda Development gmina Suchy Las - Nowe szeregowce i bliźniaki blisko Poznania