Tanie domy od dewelopera Future – Rokietnica

Nowe domy w Rokietnicy przy ulicy Trakt Napoleoński od dewelopera Future to duże osiedle i prosty projekt domu typu bliźniak. Między lokalami ściany są pojedyncze z porothermu....Foto i Opinie na Blisko PoznaniaOdwiedziliśmy nowe osiedle domów bliźniaków realizowane przez dewelopera Future w Rokietnicy. Jaką mamy opinię o tanich domach w centrum Rokietnicy? Zobaczcie zdjęcia:

Osiedle dewelopera Future powstaje przy ul. Trakt Napoleoński w centrum Rokietnicy i docelowo obejmie ponad 70 lokali o powierzchni 80 m2 każdy. Domy dwulokalowe w centrum Rokietnicy – moim zdaniem – cechuje prosty projekt oraz niskobudżetowe wykonanie. Pojedyncze ściany działowe między lokalami są wykonywane z pustaka Porotherm, co w mojej ocenie nie zapewnia komfortu akustycznego w domu. Przy takiej konstrukcji dźwięki powstające w mieszkaniu sąsiada raczej będą słyszalne i u nas. W ślad za takim wykonaniem idzie niższa niż gdzie indziej cena wynosząca zaledwie 249 tys. zł za połówkę bliźniaka z ogrodem. Dla porównania, cena mieszkań w zabudowie bliźniaczej z garażami na Osiedlu Nowa Rokietnica wynosi obecnie od 365 do 388 tys. zł. Natomiast na Osiedlu Rodzinna Rokietnica za nowe mieszkanie z ogrodem trzeba zapłacić od 315 do 374 tys. zł.


  • Jak się mieszka w Rokietnicy? Jakie osiedla powstają w okolicy? Na te pytania odpowiadam w RAPORCIE.


Lokalizację osiedla w Rokietnicy oceniam pozytywnie. To miejsce dla osób chcących szybko dojechać do Poznania bezkolizyjną trasą. Oprócz dostępu do Zachodniej Obwodnicy Poznania, przyszli mieszkańcy osiedla domów Future zyskają nowoczesną szkołę, przedszkole, sklepy i inne udogodnienia w sąsiedztwie. Na miejscu brakuje natomiast dużych zielonych terenów rekreacyjnych.


Zobacz nowe bliźniaki w Tarnowie Podgórnym:


bliskopoznania-karolina-malecka-v2Autorem wpisu jest: Karolina Małecka
Ostatnia aktualizacja dnia 29.11.2018 r.