Osiedle Ostoja Jelonek – Zobacz gotowe domy / Suchy Las

Ostoja Jelonek oferuje ogrody średniej wielkości Foto Blisko PoznaniaOstoja Jelonek w Suchym Lesie to nowe domy od dewelopera w podwyższonym standardzie, ale i w znacznie wyższej cenie niż standard. Zobacz zdjęcia inwestycji i czytaj opinię!

Ostoja Jelonek obejmuje łącznie 16 domów typu bliźniak w dwóch wersjach do wyboru: o powierzchni wynoszącej około 150 lub 184 m2, w tym garaż. Na tak znacznej powierzchni – przykładowo, w wersji pierwszej – znajdziemy otwartą część dzienną (44 m2), toaletę z kotłownią oraz garderobę przy wejściu, a także jednostanowiskowy garaż. Piętro domu tworzą 4 pokoje (od około 11 do 14,7 m2), w tym jeden pokój z własną łazienką oraz druga – oddzielna łazienka. Co ciekawe, z sypialni można wyjść na taras. Zastosowane w pokojach duże okna z roletami zapewniają dobry poziom nasłonecznienia, który można regulować. Oprócz rolet na wyższy niż standardowo pakiet wyposażenia domu składa się: duże okno odstawno-przesuwne w salonie, przez które wychodzimy na taras i ogród, ogrzewanie podłogowe w łazienkach i w holu (brak ogrzewania podłogowego w salonie), alarm, automatycznie otwierana brama.


ZOBACZ Wygodny dom parterowy pod klucz z dużym ogrodem:


Powierzchnia przynależnych działek na Osiedlu Ostoja Jelonek wynosi od około 400 do 570 m2. Większe ogrody w okolicy znajdziemy np. na Osiedlu Morasko Park, gdzie ich powierzchnia wynosi aż do 900 m2.

Ostoja Jelonek – ceny gotowych domów od dewelopera aktualnie wynoszą od 753 do 899 tys. zł i są relatywnie wysokie jak na bliźniaczy typ zabudowy domów ze średniej wielkości ogrodami.
W mojej opinii, w tej okolicy Poznania – na terenie gminy Suchy Las – można znaleźć osiedla gwarantujące równie przestronne wnętrza, w bardziej konkurencyjnej cenie. Mowa na przykład o powstających po sąsiedzku bliźniakach i szeregowcach na osiedlu Nowe Złotniki, które odwiedziliśmy z kamerą.


Zobacz dom 133 m2 z garażem na Osiedlu Nowe Złotniki:


W mojej opinii – oprócz wysokiego standardu wykończenia domów – na plus należy zaliczyć lokalizację Osiedla Ostoja Jelonek w kameralnym miejscu, na terenie gminy Suchy Las, z dostępem do pobliskiego przystanku autobusowego, nowoczesnej szkoły i kompletnego zaplecza technicznego, sportowo-rekreacyjnego oraz handlowo-usługowego. Sprawdź listę osiedli z okolicy! Czytaj RAPORT


Zobacz nowoczesny dom parterowy! Ile kosztuje ogrzanie domu z rekuperacją?


bliskopoznania-karolina-malecka-v2Autorem wpisu jest: Karolina Małecka
Ostatnia aktualizacja dnia 18.10.2018 r.