Lake View Villas – Nowe osiedle w sąsiedztwie Jeziora Kierskiego / Kobylniki

Nowe bliźniaki na sprzedaż Kobylniki / Chyby koło Poznania - Lake View Villas Bona Vista Foto i opinie Bliskopoznania.plLake View Villas dewelopera Bona Vista obejmuje 12 mieszkań w budynkach dwulokalowych, w tym mieszkania z widokiem na Jezioro Kierskie. Jak oceniam lokalizację osiedla w Kobylnikach koło Poznania, przy ulicy Sadowej?  Jak wygląda układ pomieszczeń? Czytaj opinie i zobacz zdjęcia z budowy osiedla!

Osiedle Lake View Villas – Lokalizacja

Lokalizacja osiedla w Kobylnikach w gm. Rokietnica umożliwia wypoczynek nad pobliskim Jeziorem Kierskim, ale też szybki dojazd do centrum miasta przez Sady lub przez Chyby. Z drugiej strony, na miejscu nie ma szkoły ani sklepów po sąsiedzku, co wiąże się z koniecznością dojazdów.

Mieszkania o relatywnie dużej powierzchni wynoszącej 121 m2 są w trakcie budowy. Docelowo osiedle dewelopera Bona Vista Develoment obejmie 12 mieszkań w budynkach dwulokalowych. Każdy z mieszkańców będzie mógł korzystać z wiaty garażowej oraz dwóch miejsc postojowych. Do każdego mieszkania będzie też należeć ogród o powierzchni wynoszącej odpowiednio 175, 205, 250, 280 lub 500 m2. Inwestor przewiduje budowę dróg wewnętrznych i oświetlenia. Cała inwestycja ma być również ogrodzona, z bramą na pilota.


POLECAM! Działki budowlane na malowniczym terenie w Kobylnikach


Układ pomieszczeń w mieszkaniu

Na parterze znajdzie się salon z aneksem kuchennym o powierzchni 36 m2 oraz łazienka i niewielki hol. Druga kondygnacja obejmuje 3 sypialnie (9, 10, 12,5 m2) oraz łazienkę. Pokoje bez skosów wyróżnia nieco wyższa niż standardowo wysokość wynosząca 2,70 m.

Termin realizacji osiedla i ceny

Planowany termin oddania nowych mieszkań do użytku to wiosna/ lato 2019 roku. Natomiast poziom cen kształtuje się na poziomie od 479 do 495 tys. zł. W najbliższej okolicy można znaleźć nowe bliźniaki na sprzedaż w niższych cenach. Mowa np. o nowym osiedlu w Tarnowie Podgórnym, przy ul. Szkolnej.


ZOBACZ Gotowy dom bliźniak z dużym ogrodem w Tarnowie Podgórnym:


bliskopoznania-karolina-malecka-v2Autorem wpisu jest: Karolina Małecka
Ostatnia aktualizacja dnia 6.11.2018 r.