Osiedle Zielony Zakątek – Nowe domy szeregowe z tarasami / Kórnik, Aleja Flensa

Osiedle Zielony Zakątek - KórnikOsiedle Zielony Zakątek w Kórniku koło Poznania to nowe domy na sprzedaż o powierzchni 119 m2 i nietypowym układzie – z dużymi tarasami na drugiej kondygnacji. Z drugiej strony, na osiedlu znajdziemy małe mieszkania o powierzchni od 48 do 53 m2 dedykowane singlom oraz młodym parom. Zobacz osiedle dewelopera LT Serwis na zdjęciach i dodaj swoją opinię!

Osiedle Zielony Zakątek, Kórnik – Najważniejsze informacje:

  • Domy w zabudowie szeregowej z garażami: 119 m2 w cenie od 395 do 422 tys. zł
  • Mieszkania jednopoziomowe: 48 – 53 m2 w cenie od 219 do 269 tys. zł
  • Lokalizacja: Kórnik, Aleja Flensa
  • Deweloper: LT Serwis Sp. z o. o. Sp. k.
  • Media:
  • Dodatkowe wyposażenie: ogrzewanie podłogowe w łazience, brak zewnętrznych rolet okiennych w cenie domu
  • Termin oddania lokali do użytkowania: IV kwartał 2018 roku

Dom szeregowy – Układ pomieszczeń

Deweloper LT Serwis zamiast dużych ogrodów proponuje mieszkańcom duże tarasy zlokalizowane nad garażami. Natomiast powierzchnia przydomowych ogródków jest tu relatywnie niewielka.

Wnętrze przykładowego domu na sprzedaż skrywa salon (27,5 m2), jadalnię (8,5 m2), kuchnię (6 m2) i toaletę. Piętro tworzą dwie lub trzy sypialnie, w tym jedna z własną garderobą i wyjściem na wspomniany taras o powierzchni 22 m2. Do dyspozycji mieszkańców jest także łazienka (7 m2). Zobacz zdjęcia! Odwiedzam gotowy szeregowiec na Osiedlu Zielony Zakątek w Kórniku

Lokalizacja nowych domów i mieszkań w Kórniku

Zamknięte osiedle sąsiaduje ze słynnym Kórnickim Arboretum oraz miejscowymi szkołami i przedszkolami. Można stąd szybko dojść pieszo nad Jezioro Kórnickie oraz dojechać do Poznania, za sprawą dostępu do trasy S-11 i autostrady A-2. W mojej opinii, w okolicy Osiedla Zielony Zakątek można jednak znaleźć szeregowce z większymi ogródkami, w konkurencyjnej cenie. Mowa m.in. o Osiedlu Nowy Bnin  zapewniającym przestronne wnętrza, dodatkowy pokój na parterze i bogaty pakiet wyposażenia.


ZOBACZ nowe szeregowce w Kórniku z dodatkowym pokojem na parterze:


bliskopoznania-karolina-malecka-v2Autorem wpisu jest: Karolina Małecka
Ostatnia aktualizacja dnia 13.11.2018 r.