WIZYTA NA BUDOWIE: Wygodne mieszkania w zielonym sąsiedztwie – Osiedle Chełmońskiego / Mosina

Osiedle Chełmońskiego - MosinaOsiedle wyróżnione ZŁOTYM DOMEMOsiedle Chełmońskiego w Mosinie koło Poznania docelowo obejmie cztery kameralne budynki wielorodzinne, z których pierwszy jest już zamieszkany. W drugim trwają ostatnie prace wykończeniowe wewnątrz. Jednocześnie wystartowała budowa trzeciego budynku – tutaj prace są na etapie fundamentów. Oddanie do użytkowania nowych mieszkań z II i III etapu zaplanowano na połowę 2021 roku. Zobacz nowe zdjęcia i postępy w budowie osiedla realizowanego przez PB LECHBUD – rodzinną firmę z 30-letnią tradycją! Gotowe mieszkania odwiedzam też z kamerą!

Nowe mieszkania powstają przy skrzyżowaniu ulic J. Chełmońskiego i A. Gierymskiego w Mosinie – 20 km od centrum Poznania
i jednocześnie kilka minut drogi od Przystanku Glinianki oraz malowniczych terenów Wielkopolskiego Parku Narodowego.

Rozwiązania sprzyjające wypoczynkowi na świeżym powietrzu odnajdziemy również na osiedlu, gdzie powstał plac zabaw, a także w mieszkaniach. Nawet kawalerki wyposażono w balkony, natomiast większe mieszkania – obok balkonów – posiadają również obszerne tarasy o powierzchni dochodzącej do ponad 30 m2! Przykładowy układ kawalerki na sprzedaż oraz rodzinnego, 2-pokojowego mieszkania z tarasem zobaczysz na filmie:

Wśród dostępnych mieszkań odnajdziemy zarówno funkcjonalne kawalerki, jak i rodzinne mieszkania 2- i 3-pokojowe. Ich wyróżnikiem są obszerne tarasy – to ponad 30 m2 dodatkowej przestrzeni!

Kilka minut spacerem od osiedla można załatwić większość niezbędnych spraw – zrobić kompletne zakupy, odprowadzić dzieci do szkoły i przedszkola, oraz wybrać się na spacer czy plażę. Dogodne położenie sprawia, że nowe mieszkania w Mosinie koło Poznania są chętnie wybierane zarówno przez rodziny z dziećmi, osoby planujące emeryturę w spokojnym miejscu, jak również przez inwestorów, poszukujących pewnej lokaty kapitału.

Wysokie przeszklone drzwi wejściowe, a na tarasach – wysokiej jakości płytki oraz szkło hartowane i ogrodzenia z prawdziwego drewna. Dopracowane detale tworzą klimat osiedla.

Tworzą go również udogodnienia ważne na co dzień, takie jak lokale usługowe na parterze, gotowe drogi dojazdowe i wewnętrzne, oraz parkingi, a także – co warto podkreślić – hala garażowa w przyziemiu z zamykanymi garażami jedno- i dwustanowiskowymi.

Zamykane garaże w przyziemiu oraz lokale usługowe na terenie inwestycji to udogodnienia ważne na co dzień.

Inwestorem osiedla jest rodzinna firma z ponad 30-letnią tradycją, PB LECHBUD. Sprawdzony zespół, własny park maszynowy, a przede wszystkim – gotowe inwestycje przyjazne rodzinie w Mosinie takie jak np. Osiedle Królewskie czy Osiedle Miodowe są wizytówką dewelopera.


bliskopoznania-karolina-malecka-v2Autorem wpisu jest: Karolina Małecka
Ostatnia aktualizacja dnia 20.12.2020 r.