Osiedle Tarnowo Centrum Jakon w Tarnowie Podgórnym – Droga wygoda!

Osiedle Tarnowo Centrum - nowe mieszkania w Tarnowie Podgórnym (Jakon)Osiedle Tarnowo Centrum dewelopera Jakon to w mojej opinii jedno z najbardziej przytulnych osiedli mieszkaniowych pod Poznaniem. Do plusów inwestycji zaliczają się: ciekawy projekt, osiedlowe place zabaw, bliskość sklepów, obiektów sportowych, szkół oraz łatwy dojazd do Poznania. Minusem jest brak dużych terenów zielonych w bezpośredniej okolicy. Zobacz ceny mieszkań i aktualne zdjęcia!

Za to w kilka minut można dojechać z Osiedla Tarnowo Centrum do otwartych niedawno Tarnowskich Term. Albo kilka kilometrów dalej – nad Jezioro Lusowskie z piaszczystą plażą i licznymi szlakami rowerowymi. To tylko przykładowe udogodnienia, na jakie mogą liczyć mieszkańcy gminy Tarnowo Podgórne – jednej z najbogatszych gmin w Polsce.

Przy ulicy Szkolnej w Tarnowie Podgórnym deweloper Jakon wznosi kolejne budynki na Osiedlu Tarnowo Centrum. Nowe mieszkania będą gotowe pod koniec 2018 roku, a kolejne – pod koniec 2019 roku.


Docelowo na osiedlu Tarnowo Centrum staną 32 budynki wielorodzinne z całkowitą liczbą mieszkań przekraczającą pół tysiąca.

Przeszklone balkony, zadbana zieleń i ciekawy projekt niskiej zabudowy sprawiają, że osiedle jest przytulne – pomimo swoich niemałych rozmiarów. Osiedle jest zadbane. Posiada wybrukowane drogi, chodniki, oświetlenie i dostęp do wszystkich mediów. Na terenie osiedla jest plac zabaw z ławeczkami. Mieszkania parterowe posiadają przynależne ogródki, a te na wyższych piętrach – balkony. Część mieszkańców ma ładny widok z okien na zieleń.

 Gdzie pod Poznaniem mieszka się najlepiej? Sprawdź nasze rekomendacje:
Osiedle Rozalin w Lusówku – nowe domy i mieszkania w pobliżu PoznaniaOsiedle Rozalin w Lusówku wyróżnione ZŁOTYM DOMEM. Sprawdź naszą rekomendację!
Nowy dom bliźniak na sprzedaż znajduje się w spokojnej okolicy, dokładnie na granicy między Tarnowem Podgórnym i Górą, w otoczeniu nowych domków jednorodzinnych. Osiedle wyróżniają małe, kameralne rozmiary blisko potrzebnych udogodnień typu szkoły, sklepy, basen - aquapark Tarnowskie Termy.Nowe domy bliźniaki w Tarnowie Podgórnym. Sprawdź naszą rekomendację!

Na Osiedlu Tarnowo Centrum w sprzedaży są dostępne mieszkania o powierzchni wynoszącej od 43 do ponad 80 m2. Mieszkania posiadają do wyboru – kuchnie albo aneks kuchenny.

Lokalizacja na terenie gminy Tarnowo Podgórne
(miejscowość Tarnowo Podgórne została wyróżniona przez nas ZŁOTYM DOMEM) przekłada się na wysoki komfort życia jej mieszkańców. Kilka minut drogi od Osiedla Tarnowo Centrum znajdują się sklepy (m.in. Mila, Chata Polska, Rossmann, a trochę dalej – markety Lidl i Biedronka), wszystkie szkoły – podstawowa, liceum i gimnazjum, przedszkole, ośrodek zdrowia oraz parki i boiska.

Udogodnienia dodatkowe – Osiedle Tarnowo Centrum
Do każdego mieszkania można dokupić dodatkowo płatną komórkę lokatorską oraz dodatkowo płatne miejsce postojowe. W budynkach nie przewidziano garaży. Na osiedlu znajduje się zadbany plac zabaw. Część budynków posiada windy.

Opinie o deweloperze Jakon są w przeważającej części dobre. Firma zrealizowała już liczne inwestycje, m.in. Osiedle Księżycowa  w Poznaniu, Osiedle Parkowe w Mosinie i Osiedle Marianowskie w Tarnowie Podgórnym. Deweloper działa na dużą skalę i buduje również w innych miastach Polski.

Osiedle Tarnowo Centrum Jakon – Ceny mieszkań

Mieszkania dewelopera Jakon na Osiedlu Tarnowo Centrum są dostępne w cenie około 5 tys. zł za metr kwadratowy powierzchni. Przykładowo, mieszkanie dwupokojowe z aneksem można kupić w cenie od 215 tys. zł za mieszkanie 38 m2. Większe mieszkanie trzypokojowe to wydatek co najmniej 277 tys. zł. Najdroższe mieszkania 4-pokojowe kosztują 369 tys. zł. Są to moim zdaniem ceny dość wysokie.


Jeśli ktoś chciałby mieszkać w Tarnowie Podgórnym , ale jednak we własnym domu z ogrodem, to polecam nowe bliźniaki przy ulicy Szkolnej dostępne w cenie od 399 tys. zł za niemal 100 m2 powierzchni plus ogród.

Zobacz bliźniak w Tarnowie Podgórnym w cenie mieszkania:bliskopoznania-karolina-malecka-v2Autorem wpisu jest: Karolina Małecka
Ostatnia aktualizacja dnia 12.10.2018

Odwiedzam z kamerą nowe domy i mieszkania

Zobacz jak oceniam 2-poziomowe mieszkanie w Dąbrówce koło Poznania.  Oglądaj więcej recenzji mieszkań ›

osiedle-lesna-polana-forma-yt-play-300x169