Oglądamy mieszkanie 62 m2 z ogrodem – Osiedle Natura / Biedrusko

Kameralny typ zabudowy, sąsiedztwo obszaru Natura 2000 i całkiem spora, bo wynosząca 124 m2, powierzchnia przydomowego ogródka. To atuty nowego mieszkania w willi miejskiej na Osiedlu Natura w Biedrusku.

Jednopoziomowe, parterowe mieszkanie o powierzchni 62 m2 posiada trzy funkcjonalnie rozplanowane pokoje, w tym duży, niemal 30-metrowy pokój dzienny z aneksem kuchennym oraz dwie sypialnie o powierzchni 13 i 10,5 m2.

Taki projekt sprawia, że większą sypialnię można dopasować do potrzeb dwójki dzieci – zmieszczą się w niej dwa pojedyncze łóżka, biurka oraz miejsce na składowanie rzeczy. Z kolei sypialnia rodziców pomieści nie tylko wygodne łóżko, ale również pojemną szafę wnękową. Kolejną szafę można postawić na korytarzu, z którego przechodzimy bądź do łazienki z miejscem na wannę (prawie 5 m2), bądź do przestronnej części dziennej z trzema otwartymi strefami. Mowa o aneksie kuchennym, jadalni oraz części wypoczynkowej. Co ważne, wprost z salonu prowadzi wyjście na ogród obejmujący ponad 124 m2. Na takiej powierzchni można już zaaranżować przyjemną przestrzeń do rodzinnego, letniego wypoczynku, któremu dodatkowo sprzyja korzystna, południowo-zachodnia ekspozycja. Relaksować się można także biegając czy spacerując po okolicy, która – z uwagi na wyjątkowe walory przyrodnicze – została włączona w obszar chronionego krajobrazu.

Sam budynek cechuje się nowoczesnym wyglądem i kameralnym charakterem. Zaprojektowana w lekkim stylu willa miejska zapewnia relatywnie wysoki poziom prywatności jak na budownictwo wielorodzinne. Każde piętro to tylko dwa mieszkania. W sumie, w dwupiętrowej willi znajduje się sześć mieszkań, do których przypisano miejsca parkingowe zlokalizowane przy budynku. Więcej informacji o technologii budowy i standardzie wykonania budynków na Osiedlu Natura można znaleźć w recenzji osiedla.

Opisywane mieszkanie w stanie deweloperskim jest gotowe do użytkowania. Na wyposażeniu znajduje się między innymi piec gazowy, rolety okienne sterowane elektrycznie oraz eleganckie drzwi wejściowe do mieszkania. Drogi wewnętrzne oraz dojazdowe do posesji są gotowe, co pozytywnie wpływa na jakość życia mieszkańców osiedla.

Parterowe mieszkanie w budynku typu willa spełnia szereg wymogów istotnych zwłaszcza z punktu widzenia rodziny z dziećmi – posiada przydomowy ogródek, funkcjonalnie rozplanowane sypialnie, relatywnie dużą strefę dzienną i ekspozycję na dwie strony świata. Zapewnia również dostęp do terenów rekreacyjnych, do miejscowych szkół oraz strefy handlowo-usługowej. Z Biedruska do dworca autobusowego na Os. Sobieskiego w Poznaniu można dojechać linią nr 348 w 25 minut, co docenią między innymi rodzice dorastających dzieci.

Osiedle Sielankowe - Kamionki / BorówiecPOLECAMY! Osiedle Sielankowe w Kamionkach – Nowe domy z widokiem na zieleń. Zobacz więcej!

bliskopoznania-karolina-malecka-v2Autorem wpisu jest: Karolina Małecka
Ostatnia aktualizacja dnia 5.01.2017 r.

Odwiedzam z kamerą nowe mieszkania

Zobacz dom szeregowy na nowym osiedlu. Oglądaj więcej recenzji mieszkań →

Osiedle Nowe Złotniki - dom szeregowy