Zobacz nowe mieszkania z ogrodem tuż przy lesie! – Osiedle Rozalin / Lusówko

Osiedle Rozalin w Lusówku - mieszkania z ogrodem Nowe mieszkania z ogrodem na Osiedlu Rozalin to propozycja dla osób, które blisko Poznania szukają kameralnego mieszkania w wyjątkowym miejscu. Rozwinięte osiedle tuż przy lesie, na terenie jednej z najbogatszych gmin w Polsce, gminy Tarnowo Podgórne, tworzy optymalne warunki do życia. Nowe mieszkania na sprzedaż będą gotowe pod koniec 2019 roku. Sprawdź dostępne metraże!

ZŁOTY DOM Osiedle Rozalin w Lusówku wyróżnione ZŁOTYM DOMEM – Zobacz szczegóły!

Mieszkania w zabudowie szeregowej z aktualnie realizowanego, drugiego etapu powstają na Osiedlu Rozalin przy ulicy Storczyka, nieopodal lasu. Takie położenie – w połączeniu z kameralną zabudową – sprawia, że przyszli mieszkańcy, wypoczywając we własnym domu czy ogrodzie zyskają spokój i dużą prywatność. Wśród dostępnych metraży są:

 • Wygodne mieszkania parterowe z ogrodem o powierzchni 44 m2,

  w tym oddzielna sypialnia, łazienka, salon z aneksem kuchennym i wyjściem na taras.

 • Mieszkania dwupoziomowe z ogrodem o powierzchni 89,5 m2

  w tym salon z aneksem i wyjściem na taras, toaleta i przedpokój ze schodami prowadzącymi do strefy prywatnej na drugiej kondygnacji, w skład której wchodzą aż 4 pokoje oraz łazienka.

Taki wybór sprawia, że w mieszkaniu dobrze poczuje się zarówno rodzina z dziećmi, para, jak i senior, który woli mieszkanie bez schodów. Do każdego mieszkania należy ogród – od 25 do 220 m2.

Nowe mieszkania z ogrodami są już gotowe!

Mieszkanie w zabudowie szeregowej na Osiedlu Rozalin to nie tylko układ pomieszczeń i nowoczesne wyposażenie dopasowane do różnorodnych potrzeb. To również bezpośrednie sąsiedztwo lasu, cisza i bezpośredni dostęp do wszystkich potrzebnych udogodnień: do kompletnej infrastruktury, takiej jak utwardzone drogi wewnętrzne z kostki betonowej, oświetlenie ulic i wszystkie media.


Wybierając dom lub mieszkanie na Osiedlu Rozalin zyskujemy udogodnienia ważne na co dzień:

 • Czyste powietrze i cisza
 • Wyłącznie nowa zabudowa w sąsiedztwie – osiedle jest otoczone przez las
 • Harmonijna, przyjazna zabudowa i duża prywatność
 • Pełna infrastruktura zarówno na osiedlu, jak i w jego otoczeniu – gotowe drogi wewnętrzne i dojazdowe, chodniki, ścieżki rowerowe, oświetlenie, place zabaw.
 • Przystanek autobusowy, sklep, szkoła i przedszkole, przychodnia zdrowia w odległości krótkiego spaceru od domu.
 • Dostęp do bezkolizyjnych tras szybkiego ruchu i sprawny dojazd do Poznania

ZOBACZ Dom parterowy pod klucz nad Osiedlu Rozalin:


Dla najmłodszych – oprócz dużego placu zabaw – na osiedlu przygotowano górkę saneczkową. Na terenie osiedla cyklicznie odbywają się również imprezy integracyjne, np. Rozalińska 13-tka – bieg wokół Jeziora Lusowskiego z piknikiem rodzinnym.

Przy osiedlu przebiega trasa rowerowa, którą w kilka minut można dotrzeć na plażę nad Jeziorem Lusowskim. Dojazd samochodem do aquaparku Tarnowskie Termy zajmuje niespełna 15 minut. Do lekarza, żłobka, szkoły, przedszkola czy sklepu w ogóle nie trzeba nigdzie jeździć – wszystkie działają na miejscu, w Lusówku.

Osiedle Rozalin w Lusówku kojarzy się głównie z zabudową jednorodzinną, w tym z przestronnymi domami parterowymi, które pokazywaliśmy Wam już na filmie. Natomiast nowe mieszkania z ogrodami to propozycja dla osób, które szukają nieco mniejszego metrażu w komfortowym otoczeniu. Oprócz tego, dla wygody mieszkańców Osiedla Rozalin, na terenie inwestycji powstał nieduży pawilon handlowo-usługowy.

Ceny dostępnych mieszkań z ogrodami są konkurencyjne i wahają się od 219 do 374 tys. zł.

Zobacz naszą foto-relację z budowy:Rewitalizacja Dworku w Lusówku. Zobacz nową atrakcję miejscowości:

Ostatnia aktualizacja: 1.07.2020