Osiedle Rodzinne Komorniki – Ponad 100 nowych szeregowców w Komornikach pod Poznaniem

Osiedlu Rodzinne Komorniki nowe szeregowce pod PoznaniemOsiedle Rodzinne Komorniki to nowe domy szeregowe o powierzchni 79 lub 91 m2 powstające w Komornikach, przy ulicy Pana Tadeusza. Docelowo inwestycja dewelopera Sky Investments obejmie aż 106 segmentów z ogródkami i będzie jedną z największych w Komornikach. Czytaj opinię o osiedlu, zobacz zdjęcia i aktualne ceny nowych szeregowców!

Osiedle dewelopera Sky Investments aktualnie jest w trakcie realizacji. Domy szeregowe są budowane z silikatu. Jak zapewnia inwestor, Rodzinne Komorniki będą całkowicie zagospodarowane – z drogami wewnętrznymi, chodnikami i oświetleniem, a także – dostępem do wszystkich mediów. Każdy segment będzie posiadać przynależny ogródek o powierzchni od zaledwie 34 do 300 m2, oraz 2 miejsca postojowe przed budynkiem. Garaży projekt nie przewiduje.

Termin zakończenia budowy nowych domów w Komornikach

Osiedle Rodzinne Komorniki powstaje etapowo. Pierwszy etap obejmujący 48 domów w zabudowie szeregowej o powierzchni 79 m2 zostanie ukończony w III kwartale 2019 roku. Oddanie do użytkowania całej inwestycji zaplanowano na IV kwartał 2019 roku. W sumie na osiedlu przy ulicy Pana Tadeusza w Komornikach zamieszka ponad 100 rodzin, co z pewnością wpłynie na natężenie ruchu kołowego w okolicy. Mieszkańcy Komornik już obecnie zmagają się z korkami ulicznymi w godzinach szczytu, a także z przepełnieniem w miejscowych szkołach. Więcej o tym, jak się mieszka w Komornikach piszę w oddzielnym artykule.


RAPORT: Gmina Komorniki – Wszystko o nowych osiedlach deweloperskich


Mieszkania w szeregowcu na sprzedaż - Wiry ul. MalwowaPOLECAM! 4-pokojowe mieszkanie z ogrodem w nowym szeregowcu w Komornikach. Zobacz FILM!
Parterowy dom bliźniak na sprzedaż - Borówiec / PoznańPOLECAM! Parterowy dom bliźniak w Borówcu, 100 metrów od lasu. Zobacz FILM!
Osiedle Nowy Bnin - nowe mieszkania na sprzedaż / KórnikPOLECAM! 5-pokojowe mieszkanie na Osiedlu Nowy Bnin / Kórnik. Zobacz FILM!

Układ pomieszczeń w szeregowcu

Na parterze przykładowego szeregowca znajdzie się salon z aneksem kuchennym (30 m2) oraz toaleta. Natomiast na piętrze do dyspozycji mieszkańców będą 3 nieduże pokoje (o powierzchni około 8,9 oraz 10 m2 ) oraz łazienka (6 m2). Projekt przewiduje także poddasze nieużytkowe, jednak za jego wykończenie należy uiścić dodatkową opłatę. Szukając w gminie Komorniki nowego mieszkania w spokojnym miejscu, z większymi sypialniami i przestronną strefą dzienną, dwoma łazienkami oraz wysokim poddaszem (gdzie można urządzić nawet dodatkowy pokój) warto zainteresować się np. bliźniakami w sąsiednich Wirach, przy ulicy Malwowej.


ZOBACZ Przestronny bliźniak w Wirach:


Osiedle Rodzinne Komorniki – Ceny szeregowców

Ceny szeregowców w Komornikach różnią się w zależności od powierzchni przynależnego ogródka. Ceny nowych domów w wersji podstawowej (tj. bez rolet okiennych, bez instalacji pod kominek i bez wykończonego poddasza) wynoszą aktualnie:

  • od 299 tys. zł za segment posadowiony na najmniejszej działce, z ogródkiem o powierzchni zaledwie 34 m2.
  • 310 tys. zł za segment z ogródkiem o powierzchni 41 m2,
  • 399 tys. zł za segment z ogródkiem o powierzchni około 240 m2,
  • 425 tys. zł za skrajny segment z ogródkiem o powierzchni ponad 300 m2

Deweloper zapewnia w standardzie m.in. okna trzyszybowe bez rolet okiennych (będą zamontowane puszki z możliwością samodzielnego montażu rolet), a także ogrzewanie podłogowe w przedsionku, toalecie na parterze, oraz w łazience na piętrze. Chętni – za opłatą – mogą kupić dodatkowe elementy wyposażenia domu, takie jak: ogrzewanie podłogowe w większej liczbie pomieszczeń, instalacja pod kominek czy wykończenie poddasza.


bliskopoznania-karolina-malecka-v2Autorem wpisu jest: Karolina Małecka
Ostatnia aktualizacja dnia 27.11.2018 r.