Nowe bliźniaki od Akropol Inwestycje – Luboń Chudzickiego – Prosty projekt domu

Luboń Chudzickiego to nowe bliźniaki Akropol Inwestycje - deweloper buduje w Luboniu 30 nowych domów na sprzedażNowe bliźniaki w Luboniu przy ul. Chudzickiego prawie gotowe! Cechą charakterystyczną nowych domów w zabudowie bliźniaczej jest prosty, oszczędny w formie projekt z płaskim dachem. Inwestorem jest firma  Akropol Inwestycje. Zobacz zdjęcia inwestycji i dodaj opinię!

Nowe osiedle jest realizowane etapowo. Łącznie osiedle przy ulicy Chudzickiego w Luboniu ma obejmować 30 domów w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 82 lub 116 m2. Do lokali będą należeć niewielkie ogródki. Parter przykładowego bliźniaka o powierzchni całkowitej 116 m2 obejmuje dość spory salon (32 m2), oddzielną kuchnię z oknem (8 m2) oraz toaletę i wiatrołap. Piętro to 4 niewielkie pomieszczenia o powierzchni od 8 do 10,5 m2 (dwa z nich z uwagi na relatywnie nieduże okna określane są jako pokój fitness i garderoba), a także łazienka.
O tym, jak się mieszka w Luboniu piszę w oddzielnym artykule pt. “Luboń – Blisko Poznania, ale tłoczno”.

Parterowy dom bliźniak na sprzedaż - Borówiec / PoznańPOLECAM! Parterowy dom bliźniak w Borówcu, 100 metrów od lasu. Zobacz FILM!
Osiedle Nowy Bnin - nowe mieszkania na sprzedaż / KórnikPOLECAM! 5-pokojowe mieszkanie na Osiedlu Nowy Bnin / Kórnik. Zobacz FILM!

Ceny nowych domów przy ul Chudzickiego w Luboniu wynoszą od 329 do 429 tys. zł. Termin realizacji pierwszego etapu inwestycji to koniec 2018 roku. Deweloper realizuje w okolicy Poznania wiele nowych osiedli, w tym Osiedle Na Skarpie oraz Osiedle Jesionowe w Biedrusku. 


Sprawdź polecane osiedla! Czytaj RANKING Najwygodniejszych szeregowców w okolicy Poznania!


bliskopoznania-karolina-malecka-v2Autorem wpisu jest: Karolina Małecka
Ostatnia aktualizacja dnia 30.10.2018 r.