RAPORT: Komorniki – wszystko o nowych osiedlach [zdjęcia, ceny, opinie]

Nowe osiedla w KomornikachNowe osiedla mieszkaniowe, szeregowce, domy jednorodzinne i w zabudowie bliźniaczej rosną w Komornikach jak przysłowiowe grzyby po deszczu. Najciekawsze nowe inwestycje deweloperskie z Komornik koło Poznania, aktualne ceny, zdjęcia i komplet podstawowych informacji – To wszystko w jednym miejscu. Zobacz RAPORT:


Nowe bliźniaki w Wirach / ul. Poznańska

Duża – wynosząca niemal 100 m2 – powierzchnia mieszkalna sprawia, że w nowym domu nie trzeba się ograniczać! Tym bardziej, że układ pomieszczeń w nowych bliźniakach powstających w Wirach przy ul. Poznańskiej przewiduje 3 sypialnie bez skosów oraz przestronny salon z jadalnią. Ciekawym rozwiązaniem, rzadko spotykanym na nowych osiedlach, jest wygodna oddzielna kuchnia ze spiżarnią oraz dwie łazienki. W projekcie przygotowano też dodatkowe miejsce na przechowywanie – zarówno na poziomie parteru, jak i w strefie prywatnej. Poznaj szczegóły i zobacz aktualne zdjęcia z budowy!


Osiedle Czubryj

Osiedle Czubryj w Komornikach dewelopera Yard Development wyróżnia kameralny charakter – osiedle obejmuje 16 domów w zabudowie bliźniaczej i szeregowej. Lokalizacja przy ulicy Czubryj, a więc w pobliżu terenów rekreacyjnych Wielkopolskiego Parku Narodowego i jednocześnie – z łatwym dostępem do sklepów, szkół i przedszkoli należy do najciekawszych w Komornikach. Ceny ostatnich dostępnych domów wynoszą od 345 do 365 tys. zł. Każdy lokal posiada przynależny ogródek (40 – 200 m2) i miejsce postojowe. Osiedle jest gotowe. Czytaj recenzję osiedla.


Osiedle Zacisze / Poz Inwest – Komorniki

Osiedle Zacisze w Komornikach dewelopera Poz Inwest – w mojej opinii – przyciąga uwagę zróżnicowaną ofertą. Można tutaj kupić zarówno duże segmenty z garażami, jak i mieszkania jednopoziomowe. Inwestycja firmy Poz Inwest powstaje przy ulicy Chabrowej / Fiołkowej / Krokusowej w spokojnej części w Komornik. W ramach osiedla są dostępne dwupoziomowe mieszkania w zabudowie bliźniaczej z garażami o powierzchni około 130 m2 oraz 3-pokojowe mieszkania jednopoziomowe o powierzchni od 51 do 87 m2. Ceny nowych bliźniaków w Komornikach wynoszą w tej chwili od 450 do około 500 tys. zł, zaś mieszkań jednopoziomowych – od 299 do 320 tys. zł.  Mieszkania Poz Inwest mają być gotowe w II kwartale 2019 roku.


Osiedle Rodzinne Komorniki – ul. Pana Tadeusza

Osiedle Rodzinne Komorniki to nowe szeregowce o powierzchni 79 lub 91 m2 powstające przy ulicy Pana Tadeusza w Komornikach. Docelowo osiedle obejmie aż 106 nowych segmentów. Pierwszy etap obejmujący 48 domów w zabudowie szeregowej o powierzchni 79 m2 zostanie ukończony w III kwartale 2019 roku. Kolejny – w IV kwartale 2019 roku. Zakres cen wynosi od 299 do 345 tys. zł. Sprawdź szczegóły.


Komorniki – Bliźniaki, ul. Łąkowa II

W pobliżu, przy ulicy Łąkowej w Komornikach nowe mieszkania w zabudowie bliźniaczej proponuje Akropol – Inwestycje. Mieszkania o powierzchni 75 m2 posiadają – na parterze – salon z aneksem kuchennym i toaletę, a na piętrze – 3 sypialnie i łazienkę. Plusem projektu jest dodatkowe okno w aneksie kuchennym. Ceny mieszkań w zabudowie bliźniaczej, z ogródkami i miejscami postojowymi wynoszą od 299 do 359 tys. zł.


Osiedle Parkowe w Komornikach

Osiedle Parkowe w Komornikach, przy ul. Jaśminowej (Poz Inwest) to mieszkania w wariancie jedno- oraz dwupoziomowym, choć w ofercie dostępne są już jedynie te ostatnie. Powierzchnia gotowych dwupoziomowych segmentów w zabudowie szeregowej z salonem z aneksem, toaletą, łazienką i doma lub trzema sypialniami wynosi od 74 do 92 m2 powierzchni, a ich ceny wahają się od 305 do 350 tys. zł. Plus dla Poz Inwest za miejsce na praktyczną wnękę pod zabudowę na piętrze większych segmentów oraz za ogrzewanie podłogowe w łazience. Osiedle Parkowe jest w pełni zagospodarowane. Minusem lokalizacji jest słyszalny przy otwartym oknie, w części domów położonych najbliżej drogi szum samochodów przejeżdżających ulicą Komornicką.


Komorniki – Bliźniaki, ul. Żabikowska

Firma Akropol – Inwestycje jest w trakcie realizacji nowych mieszkań w zabudowie bliźniaczej przy ulicy Żabikowskiej w Komornikach, niedaleko granicy z Luboniem. Mieszkanie o powierzchni 79 m2 to propozycja dla 4-osobowej rodziny. Na parterze mieści się praktyczny przedsionek, salon z półotwartym aneksem kuchennym o dość dużej powierzchni niemal 28 m2 oraz toaleta, a na piętrze – trzy sypialnie o powierzchni około 10, 9 i 8 m2 oraz oczywiście łazienka. Osiedle w sumie, w dwóch etapach, obejmie 28 mieszkań w zabudowie bliźniaczej. Ceny mieszkań różnią się w zależności od lokalizacji oraz powierzchni przynależnego ogródka (60 lub 110 m2) i wynoszą od 309 do 349 tys. zł. Pierwsze lokale są gotowe.


Future – Apartamenty w Komornikach

Kolejne Osiedle przy ul. Młyńskiej zlokalizowane na pagórkowatym terenie zrealizował deweloper Future. Inwestor zapewnia gotowe drogi dojazdowe i wewnętrzne, dostęp do terenów spacerowych, boiska i placu zabaw. W ramach inwestycji przy ul. Młyńskiej powstały bliźniaki z lokalami o powierzchni 82 m2 dostępnymi w cenie 350 tys. zł, a także – mieszkania jednopoziomowe.


Komorniki koło Poznania zapewniają szeroki wybór nowych domów i mieszkań, bliskie sąsiedztwo Poznania, autostrady A-2 i jednocześnie – terenów rekreacyjnych Wielkopolskiego Parku Narodowego. A jak się tutaj mieszka? Odpowiedź znajdziesz w tym artykule.


Sprawdź również:


bliskopoznania-karolina-malecka-v2Autorem wpisu jest: Karolina Małecka
Ostatnia aktualizacja dnia 5.4.2020 r.