WIZYTA NA BUDOWIE: Prace wykończeniowe na ostatniej prostej! / Osiedle Łopianowa Łąki

Osiedle Łopianowa Łąki - Wizyta na budowie - wiosna 2021Pierwsi mieszkańcy już niebawem wprowadzą się do nowych domów na Osiedlu Łopianowa Łąki! Ostatnie szlify na zewnątrz budynków idą w parze z realizacją prac wewnątrz. Kameralne osiedle powstało w malowniczej, północnej części Poznania, niedaleko terenów spacerowych nad Wartą i blisko Przystanku Łysy Młyn. Zobaczcie, jak obecnie prezentują się domy od dewelopera Novum Plus!

Ostatnio byliśmy w Poznaniu – Radojewie we wrześniu ubiegłego roku, tamta relacja z budowy również jest dostępna na blogu. Zobaczcie na zdjęciach, jakie nowe elementy na elewacji, w strefie wejściowej oraz pokrycie dachów zamontowano od tamtej pory!

Inwestycja zlokalizowana przy ulicy Łopianowej to łącznie 16 segmentów o powierzchni 82 lub 92 m2 każdy. Obecnie wszystkie  są sprzedane lub zarezerwowane. Będziemy Was na bieżąco informować o kolejnych ciekawych inwestycjach w tej części Poznania, sąsiadującej z Obszarem Natura 2000.

Przydomowe ogrody na Osiedlu Łopianowa Łąki mają od 130 aż do 300 m2 powierzchni.

Jasna strefa dzienna o powierzchni około 35 m2, z której wyprowadzono klatkę schodową na korytarz, oddzielne zaplecze techniczne z pralnią, dwie łazienki oraz 3 ustawne sypialnie tworzą układ wnętrz przyjazny rodzinie.

W ramach inwestycji powstanie jeszcze oświetlona droga wewnętrzna. Wśród ważnych na co dzień udogodnień warto wymienić położenie z dala od ruchliwych dróg przelotowych i jednocześnie – blisko sklepów, przystanków autobusowych oraz nowego kompleksu szkolno – przedszkolnego na Umultowie.

Moim zdaniem, największym atutem lokalizacji jest jednak panująca tutaj cisza oraz bliskie sąsiedztwo atrakcyjnych terenów rekreacyjnych – z Przystankiem Łysy Młyn oraz Obszarem Chronionego Krajobrazu Biedrusko na czele.

Ten sam deweloper systematycznie realizuje również Osiedle Rozalin w Lusówku koło Poznania. Nowe oferty już wkrótce! Autorem projektu domów jest Architekt Adam Zieliński, właściciel Pracowni Architektonicznej ZANDA.


Zobacz, jak mogą wyglądać wnętrza segmentów na Osiedlu Łopianowa Łąki:


bliskopoznania-karolina-malecka-v2Autorem wpisu jest: Karolina Małecka
Ostatnia aktualizacja dnia 26.04.2021 r.