Osiedle Komfortia / Rokietnica – Nowe mieszkania na sprzedaż w okolicy Poznania

Nowe mieszkania w Rokietnicy koło Poznania - Osiedle Komfortia Twoje M Trakt Napoleoński - Czytaj opinie na blogu i zobacz aktualne zdjęciaOsiedle Komfortia to nowe mieszkania na sprzedaż w centrum Rokietnicy. Sprawdź aktualne ceny, dostępne metraże oraz udogodnienia na nowym osiedlu! Czytaj opinie o Osiedlu Komfortia i zobacz aktualne zdjęcia inwestycji!

Osiedle Komfortia obejmuje w sumie 48 mieszkań w 4 niskich budynkach wielorodzinnych. Każdy ma trzy kondygnacje. Podziemnej hali garażowej brak. Podobnie jak komórek lokatorskich.

Osiedle Komfortia Twoje M – Jakie mieszkania można obecnie kupić?

  • Kawalerki – co ciekawe – z ogródkami na parterze kosztują od 170 tys. zł
  • Mieszkania 2-pokojowe z balkonem kosztują od 199 do 202 tys. zł
  • Mieszkania 3-pokojowe z balkonem kosztują od 270 do 280 tys. zł

W przeciwieństwie np. do mieszkań na Osiedlu Przy Trakcie w Rokietnicy, tutejsze lokale nie są wyposażone w ogrzewanie podłogowe. Co więcej, brakuje komórek lokatorskich. Za to deweloper Twoje M zapewnia alarm w mieszkaniu. Brakuje też przestronnych tarasów na wyższych kondygnacjach, z których mogą korzystać np. mieszkańcy Osiedla Chełmońskiego czy Osiedla SILVA Eco Ville, gdzie deweloper zadbał również o podziemną halę garażową oraz miejsca do integracji mieszkańców, gdzie rzeczywiście w komfortowych warunkach mogą oni np. wspólnie gotować, grać w bilard czy oglądać mecz.


POLECAM Inteligentne domy z rekuperacją i garażami:


Na Osiedlu Komfortia zaplanowano jedynie miejsca postojowe naziemne przy budynkach. Osiedle ma zostać oddane do użytkowania w IV kwartale 2018 roku.

Osiedle Komfortia / Rokietnica – Lokalizacja

Osiedle Komfortia przy ul. Trakt Napoleoński w Rokietnicy jest realizowane w sąsiedztwie Osiedle Nowa ChabrowaOsiedla Nowa Rokietnica , Gardenia oraz Ville Bonaparte. Taka lokalizacja pozwala na dotarcie w kilka minut do pobliskiej, nowoczesnej szkoły podstawowej (na miejscu działają też przedszkola, szkoła zawodowa, technikum, liceum), do sklepu, na mały plac zbaw czy na stację benzynową. Dostęp do Zachodniej Obwodnicy Poznania sprawia, że z Rokietnicy można w 20 minut dojechać do Poznania, a także do innych miejscowości Aglomeracji Poznań. Alternatywą jest autobus lub kolej (w Rokietnicy działa stacja PKP, która w najbliższym czasie będzie przebudowana wraz z węzłem przesiadkowym).


bliskopoznania-karolina-malecka-v2Autorem wpisu jest: Karolina Małecka
Ostatnia aktualizacja dnia 6.12.2018 r.