WIZYTA NA BUDOWIE: Osiedle Dąbrówka – Leśna Polana

Wizyta na budowie - Osiedle Dąbrówka - Leśna PolanaOsiedle wyróżnione ZŁOTYM DOMEMZobacz, jak powstają nowe domy i mieszkania z ogrodami oraz widokiem na drzewa! Las Zakrzewski tuż przy domu, nowe przedszkole i szkoła na osiedlu, bogate zaplecze handlowo – usługowe, oraz stacja kolejki podmiejskiej w pobliżu. Gdzie jesteśmy tym razem? Oczywiście na Osiedlu Dąbrówka – Leśna Polana. Odwiedzamy tu między innymi budynki OPTI, czyli nową, ulepszoną wersję dobrze Wam znanego szeregowca FORMA, a także VILLE, gdzie mieszkania niebawem będą przekazywane nowym mieszkańcom. Ciekawostka! Mieszkańcy osiedla właśnie zyskali nową strefę Street Workout – to świetne urozmaicenie aktywności na świeżym powietrzu. Zobacz całą fotorelację!


LARGO to mieszkania 74 m2 z indywidualnym wejściem oraz ogrodem. Dwa poziomy pozwalają na wyraźne oddzielenie strefy dziennej od strefy nocnej. Okna w mieszkaniu mają ekspozycję na dwie przeciwległe strony świata, co zapewnia dobre doświetlenie wnętrz naturalnym światłem. Jak można mieszkać w takiej przestrzeni urządzonej w stylu industrialnym, możecie zobaczyć w jednym z odcinków.


Budynki OPTI będą gotowe już w I kwartale 2021 roku. Dwupoziomowe mieszkania o powierzchni 70 m2 lub 83 m2 są dostępne w wersji 3- lub 4-pokojowej. To nowa wersja szeregowca FORMA, który pokazywałam Wam również na filmie, wykończony pod klucz w wersji nowoczesnej.


Pierwsze mieszkania w budynkach wielorodzinnych VILLA niebawem zostaną przekazane mieszkańcom. Plusem tutejszych mieszkań są przydomowe ogrody na parterze oraz niewielka liczba mieszkań na każdej kondygnacji – zaplanowano maksymalnie 4 mieszkania na jednym piętrze.


LOGO to niskie budynki wielorodzinne z mieszkaniami w przystępnych cenach, które zaczynają się już od 165 000 zł, dając przy tym ciekawe możliwości aranżacji. Pokazywałam Wam już na filmie, jak można urządzić mieszkanie na start o powierzchni 33 m2 właśnie w takim budynku.


Dosłownie kilka dni temu deweloper Linea udostępnił mieszkańcom osiedla nową strefę Street Workout sprzyjającą bezpiecznym aktywnościom na świeżym powietrzu. Nowe głazy giganty to kolejne nietuzinkowe urozmaicenie, wyróżniające Osiedle Dąbrówka – Leśna Polana.


ZOBACZ FILM: Szczegóły na temat domów i mieszkań, w tym metraże:


ZOBACZ TEŻ: Jak urządzić ogród 75 m2 przy szeregowcu!


bliskopoznania-karolina-malecka-v2Autorem wpisu jest: Karolina Małecka
Ostatnia aktualizacja dnia 20.10.2020 r.