Ciekawe oferty sprzedaży domów i działek

Dom parterowy w Kórniku - Osiedle przy Jeziorze, Kórnik-BiernatkiDom parterowy o powierzchni 95 m2 z garażem. Zobacz ofertę sprzedaży.
Nowy bliźniak na sprzedaż w Borówcu (gm. Kórnik)Nowy bliźniak w Borówcu, 200 metrów od lasu. Zobacz ofertę sprzedaży.
Działki na sprzedaż w Kobylnikach (gm. Rokietnica)Tanie działki budowlane w Kobylnikach koło Poznania. Sprawdź ofertę sprzedaży.
Dom "bliźniak" na sprzedaż w GruszczynieNowoczesny bliźniak w Gruszczynie koło Poznania. Sprawdź ofertę sprzedaży.
Dom na sprzedaż w Lusowie pod Poznaniem - koło lasuDom na sprzedaż z pięknie zagospodarowanym ogrodem, położony w bezpośrednim sąsiedztwie lasu. Sprawdź ofertę sprzedaży.
Osada Pąchy - działki na sprzedaż WielkopolskaPiękne działki wśród lasów i jezior na sprzedaż. Marzenia o własnym ranczo są do zrealizowania bliżej Poznania niż można by przypuszczać.
Osiedle Rozalin w Lusówku

Nowe domy i mieszkania blisko lasu i jeziora. Sprawdź dlaczego Osiedle Rozalin w Lusówku zyskało naszą rekomendację.

Osiedle Królewskie w MosinieOsiedle Królewskie w Mosinie, to funkcjonalna przestrzeń domu z ogrodem i przyjazne otoczenie. Sprawdź dlaczego rekomendujemy tę ofertę.
Osiedle Nowe Złotniki (gm. Suchy Las)Osiedle Nowe Złotniki – wygodne bliźniaki i szeregowce w atrakcyjnej okolicy, kilka kroków od lasu. Poznaj szczegóły.
Osiedle Przy Trakcie w Rokietnicy. Nowe mieszkania na sprzedaż - deweloper ArielOsiedle Przy Trakcie w Rokietnicy – wygodne mieszkania w willach blisko Poznania. Poznaj szczegóły.
Osiedle Błękitny Staw w Biedrusku Osiedle Błękitny Staw w Biedrusku to jedno z najładniejszych miejsc pod Poznaniem, gdzie można kupić dom jednorodzinny lub działkę budowlaną. Poznaj szczegóły.
Osiedle Puszcza Zielonka - Miękowo (gm. Czerwonak)Osiedle Puszcza Zielonka w Miękowie to wygodne domy i mieszkania z widokiem na las, bezpośrednio przy Parku Krajobrazowym Puszcza Zielonka. Poznaj szczegóły.
Villa Morena – działki w Mielnie pod Poznaniem (gmina Czerwonak)Działki budowlane pod Poznaniem w otulinie Puszczy Zielonki. Sprawdź dlaczego warto zamieszkać na ekskluzywnym osiedlu Villa Morena.
Dom w Baranowie pod Poznaniem na sprzedażOferta sprzedaży komfortowego, całkowicie wykończonego domu jednorodzinnego w Baranowie skierowana do klienta stawiającego na wysoki komfort mieszkania w prestiżowym otoczeniu. Sprawdź ofertę sprzedaży.
dzialki-uzbrojone-na-sprzedaz-pod-poznaniem-sady-gmina-tarnowo-podgorne-tablicaDziałki budowlane w Sadach pod Poznaniem w gminie Tarnowo Podgórne. Sprawdź ofertę sprzedaży.