Ciekawe oferty sprzedaży domów i działek

Mieszkania w szeregowcu na sprzedaż - Wiry ul. Malwowa

Nowy dom bliźniak 100 m2 + poddasze, na sprzedaż w Wirach. Zobacz ofertę sprzedaży.

Piękne działki wśród lasów i jezior na sprzedaż. Marzenia o własnym ranczo są do zrealizowania bliżej Poznania niż można by przypuszczać.
Dom parterowy bliźniak na sprzedaż - BorówiecNowy dom parterowy 100 m2, na sprzedaż w Borówcu. Zobacz ofertę sprzedaży.
Nowe osiedle domów w zabudowie bliźniaczej w Tarnowie PodgórnymNowe domy bliźniaki 95 m2, na sprzedaż w Tarnowie Podgórnym. Zobacz więcej.

 

Działka numer 267-25 w Borówcu Działka budowlana do podziału, z możliwością budowy lokali na sprzedaż. Zobacz ofertę sprzedaży.
Działki na sprzedaż w Kobylnikach (gm. Rokietnica)Tanie działki budowlane w Kobylnikach koło Poznania. Sprawdź ofertę sprzedaży.
Mieszkania w szeregowcach koło Kórnika. Sprawdź ofertę sprzedaży.
Osiedle Rozalin w Lusówku

Nowe domy i mieszkania blisko lasu i jeziora. Sprawdź dlaczego Osiedle Rozalin w Lusówku zyskało naszą rekomendację.

Osiedle Królewskie w MosinieOsiedle Królewskie w Mosinie, to funkcjonalna przestrzeń domu z ogrodem i przyjazne otoczenie. Sprawdź dlaczego rekomendujemy tę ofertę.
Osiedle Nowe Złotniki (gm. Suchy Las)Osiedle Nowe Złotniki – wygodne bliźniaki i szeregowce w atrakcyjnej okolicy, kilka kroków od lasu. Poznaj szczegóły.
Osiedle Błękitny Staw w Biedrusku Osiedle Błękitny Staw w Biedrusku to jedno z najładniejszych miejsc pod Poznaniem, gdzie można kupić dom jednorodzinny lub działkę budowlaną. Poznaj szczegóły.
Villa Morena – działki w Mielnie pod Poznaniem (gmina Czerwonak)Działki budowlane pod Poznaniem w otulinie Puszczy Zielonki. Sprawdź dlaczego warto zamieszkać na ekskluzywnym osiedlu Villa Morena.