Ciekawe oferty sprzedaży domów i działek

Mieszkania w szeregowcu na sprzedaż - Wiry ul. MalwowaNowy dom bliźniak 100 m2 + poddasze, na sprzedaż w Wirach. Zobacz ofertę sprzedaży.
Piękne działki wśród lasów i jezior na sprzedaż. Marzenia o własnym ranczo są do zrealizowania bliżej Poznania niż można by przypuszczać.
Nowy bliźniak na sprzedaż powstaje w Wirach (gm. Komorniki) przy ul. PolnejNowy bliźniak w spokojnej okolicy. Zobacz ofertę sprzedaży.
Nowe osiedle domów w zabudowie bliźniaczej w Tarnowie PodgórnymNowe domy bliźniaki 95 m2, na sprzedaż w Tarnowie Podgórnym. Zobacz więcej.

 

Działka numer 267-25 w Borówcu Działka budowlana do podziału, z możliwością budowy lokali na sprzedaż. Zobacz ofertę sprzedaży.
Działki na sprzedaż w Kobylnikach (gm. Rokietnica)Tanie działki budowlane w Kobylnikach koło Poznania. Sprawdź ofertę sprzedaży.
Osiedle Rozalin w Lusówku

Nowe domy i mieszkania blisko lasu i jeziora. Sprawdź dlaczego Osiedle Rozalin w Lusówku zyskało naszą rekomendację.

Osiedle Królewskie w MosinieOsiedle Królewskie w Mosinie, to funkcjonalna przestrzeń domu z ogrodem i przyjazne otoczenie. Sprawdź dlaczego rekomendujemy tę ofertę.
Villa Morena – działki w Mielnie pod Poznaniem (gmina Czerwonak)Działki budowlane pod Poznaniem w otulinie Puszczy Zielonki. Sprawdź dlaczego warto zamieszkać na ekskluzywnym osiedlu Villa Morena.