Ciekawe oferty sprzedaży domów i działek

Dom parterowy na sprzedaż - BorówiecNowy dom parterowy, 100 m2 na sprzedaż w Borówcu. Zobacz ofertę sprzedaży.
Dom bliźniak na sprzedaż - Walerianowo (gm. Komorniki) i Wysogotowo (gm. Tarnowo Podgórne) Nowy bliźniak 116 m2. Dwie lokalizacje: Wysogotowo oraz Walerianowo. Zobacz ofertę sprzedaży.
Dom na sprzedaż - Lusowo koło PoznaniaDom z basenem, pięknym ogrodem, blisko jeziora. Zobacz ofertę sprzedaży.
Działki na sprzedaż w Kobylnikach (gm. Rokietnica)Tanie działki budowlane w Kobylnikach koło Poznania. Sprawdź ofertę sprzedaży.
Dom "bliźniak" na sprzedaż w GruszczynieNowoczesny bliźniak w Gruszczynie koło Poznania. Sprawdź ofertę sprzedaży.
Osada Pąchy - działki na sprzedaż WielkopolskaPiękne działki wśród lasów i jezior na sprzedaż. Marzenia o własnym ranczo są do zrealizowania bliżej Poznania niż można by przypuszczać.
Osiedle Rozalin w Lusówku

Nowe domy i mieszkania blisko lasu i jeziora. Sprawdź dlaczego Osiedle Rozalin w Lusówku zyskało naszą rekomendację.

Osiedle Królewskie w MosinieOsiedle Królewskie w Mosinie, to funkcjonalna przestrzeń domu z ogrodem i przyjazne otoczenie. Sprawdź dlaczego rekomendujemy tę ofertę.
Osiedle Nowe Złotniki (gm. Suchy Las)Osiedle Nowe Złotniki – wygodne bliźniaki i szeregowce w atrakcyjnej okolicy, kilka kroków od lasu. Poznaj szczegóły.
Osiedle Przy Trakcie w Rokietnicy. Nowe mieszkania na sprzedaż - deweloper ArielOsiedle Przy Trakcie w Rokietnicy – wygodne mieszkania w willach blisko Poznania. Poznaj szczegóły.
Osiedle Błękitny Staw w Biedrusku Osiedle Błękitny Staw w Biedrusku to jedno z najładniejszych miejsc pod Poznaniem, gdzie można kupić dom jednorodzinny lub działkę budowlaną. Poznaj szczegóły.
Osiedle Puszcza Zielonka - Miękowo (gm. Czerwonak)Osiedle Puszcza Zielonka w Miękowie to wygodne domy i mieszkania z widokiem na las, bezpośrednio przy Parku Krajobrazowym Puszcza Zielonka. Poznaj szczegóły.
Villa Morena – działki w Mielnie pod Poznaniem (gmina Czerwonak)Działki budowlane pod Poznaniem w otulinie Puszczy Zielonki. Sprawdź dlaczego warto zamieszkać na ekskluzywnym osiedlu Villa Morena.
Dom w Baranowie pod Poznaniem na sprzedażOferta sprzedaży komfortowego, całkowicie wykończonego domu jednorodzinnego w Baranowie skierowana do klienta stawiającego na wysoki komfort mieszkania w prestiżowym otoczeniu. Sprawdź ofertę sprzedaży.