Osiedle Pasieki w Komornikach – nowy bliźniak z dużym ogrodem i garażem

Osiedle Pasieki Komorniki - domy "bliźniaki" na sprzedażOsiedle Pasieki to nowe bliźniaki na sprzedaż w Komornikach, które wyróżnia ciekawy projekt oraz relatywnie duża powierzchnia wynosząca 89 lub 125 m2 – co drugi bliźniak posiada przynależny, jednostanowiskowy garaż. Jak oferta firmy Hydro Marko wypada na tle innych nowych inwestycji w Komornikach?

Osiedle Pasieki w Komornikach – układ pomieszczeń

Dom na Osiedlu Pasieki obejmuje: na parterze – salon i jadalnię (26,6 m2), aneks kuchenny (7 m2) oraz toaletę, a na piętrze – łazienkę i dwie lub trzy sypialnie (9; 9,5 oraz 13 m2), z których jedna posiada wyjście na balkon. Do domów należą spore ogródki o powierzchni około 170 m2 – maksymalna powierzchnia dostępnych działek przekracza 430 m2, a to dość dużo, nawet w porównaniu z domami ujętymi w Rankingu: Bliźniak z dużym ogrodem – 6 osiedli w okolicy Poznania. Plusem bliźniaków przy ulicy Pasieki są okna o niskiej przenikalności ciepła (0,5 W/m2K) oraz podwójne ściany między lokalami. Dodatkowymi elementami wyposażenia są: ogrzewanie podłogowe w kuchni i łazience, automatycznie otwierana brama garażowa oraz zewnętrzne rolety okienne.

Inwestor zbudował drogę dojazdową do posesji, co zaliczam na plus lokalizacji. Podobnie jak położenie na uboczu – bliźniaki przy ulicy Pasieki zapewniają relatywnie wysoki poziom prywatności, którego na innych osiedlach w okolicy, a zwłaszcza w sąsiednich Plewiskach, często brakuje. Za domami znajduje się wał oraz pas zieleni, który skutecznie osłania ogrody mieszkańców. Rozważając zakup nowego domu w Komornikach, warto również wiedzieć, że dojazd do centrum Poznania w godzinach szczytu bywa utrudniony ze względu na duże natężenie ruchu na krajowej piątce.

Dom przy ul. Malwowej w WirachPOLECAMY! Nowy dom bliźniak 100 m2 + poddasze, na sprzedaż w Wirach. Zobacz ofertę sprzedaży.

Mimo tych niedogodności, trzeba przyznać, że lokalizacja Osiedla Pasieki pozwala na szybkie dotarcie do autostrady A-2, do miejscowych marketów oraz szkół. W Komornikach funkcjonują nowe przedszkola, szkoła podstawowa i gimnazjum. Brakuje natomiast szkół średnich, którymi mogą się pochwalić takie podpoznańskie gminy jak Tarnowo Podgórne czy Rokietnica.

Ceny domów na Osiedlu Pasieki wynoszą 390 lub 450 tys. zł. Inne domy bliźniacze z garażami w okolicy można nabyć w podobnych cenach – jak na przykład na konkurencyjnym Osiedlu Brzoskwiniowym, gdzie ceny nowych domów oscylują w granicach od 457 do 468 tys. zł.Tańsze segmenty, ale bez garażu, oferują inni deweloperzy w Komornikach – szczegóły w naszym RAPORCIE.

Zobacz też:


bliskopoznania-karolina-malecka-v2Autorem wpisu jest: Karolina Małecka
Ostatnia aktualizacja dnia 28.03.2017 r.

Odwiedzam z kamerą nowe domy i mieszkania

O takim domu marzy wielu z nas. Zobacz go ze mną!  Oglądaj więcej recenzji mieszkań →

osiedle-rozalin-dom-b-3-yt-play-300x169