Osiedle Kalinova w Złotnikach – bliźniak na sprzedaż z garażem koło Poznania

Osiedle Kalinova -Złotniki (gm. Suchy Las) - domy parterowe na sprzedaż
Osiedle Kalinova w Złotnikach (gmina Suchy Las) to nowa inwestycja w okolicy Poznania obejmująca 12 domów parterowych w zabudowie bliźniaczej z poddaszem do adaptacji. Na jednym poziomie nowy bliźniak w Złotnikach zajmuje 113 lub niemal 120 m2, w tym garaż. Powierzchnię domu można powiększyć, wykańczając poddasze.

Nowe domy na Osiedlu Kalinova zwracają uwagę oryginalnym projektem. Kształt wybranych pomieszczeń jest nieregularny, co daje nowe możliwości aranżacji. W standardzie, 4-pokojowy dom posiada przedsionek, salon z kuchnią, trzy sypialnie, łazienkę oraz toaletę i garderobę. Do domu przynależy także jednostanowiskowy garaż z pomieszczeniem technicznym oraz ogród. Powierzchnia tego ostatniego wynosi od 200 do 315 m2.

Pierwsze domy na Osiedlu Kalinova w Złotnikach są gotowe. W planach inwestora – firmy More Place – jest powiększenie osiedla o drugi etap. Złotniki koło Suchego Lasu to lokalizacja chętnie wybierana przez deweloperów. Na jej atrakcyjność wpływa położenie blisko Poznania i Zachodniej Obwodnicy, wysokiej jakości infrastruktura techniczna, sportowa, jak również rozwinięte zaplecze edukacyjne i handlowo-usługowe. Ceny nowych domów na Osiedlu Kalinova są – w porównaniu do innych domów w zabudowie bliźniaczej blisko Poznania – stosunkowo wysokie i wynoszą od 577 do 626 tys. zł. Na poziom cen ma wpływ atrakcyjna lokalizacja osiedla na terenie gminy Suchy Las.

Osiedle Nowe Złotniki (gm. Suchy Las)POLECAMY! Osiedle Nowe Złotniki – wygodne bliźniaki i szeregowce w atrakcyjnej okolicy, kilka kroków od lasu. Zobacz więcej!
Osiedle Morasko ParkPOLECAMY! Osiedle Morasko Park – wygodne domy w wysokim standardzie. Duże ogrody, w tym częściowo zalesione! Poznaj nowe osiedle w zielonej okolicy! Zobacz więcej!

Otoczenie nowych domów jednorodzinnych oraz lasu także buduje korzystny wizerunek miejscowości, w której nowe domy z trzeciego już etapu wznosi deweloper Duda Development w ramach Osiedla Nowe Złotniki. Cena domów jest konkurencyjna i wynosi od 3 998 zł/m2. Jak wyglądają tutejsze domy? Zobacz film:

Parterowy bliźniak z garażem od dewelopera – taki jak na Osiedlu Kalinova – to rzecz nieczęsto spotykana w okolicy Poznania. Podobny – wygodny rodzaj budynków realizuje firma Novum Plus, inwestor Osiedla Rozalin w Lusówku (gmina Tarnowo Podgórne), gdzie domy budowane w technologii tradycyjnej i otoczone przez las posiadają duże ogrody i bezpośrednie przejście z korytarza do garażu.


ZOBACZ TEŻ, jak możesz mieszkać tam, gdzie las spotyka się z miastem:

 


bliskopoznania-karolina-malecka-v2Autorem wpisu jest: Karolina Małecka
Ostatnia aktualizacja dnia 11.05.2018 r.