Osiedle Nad Łowiskiem – Nowe bliźniaki na sprzedaż – Śródka / Szczodrzykowo (gm. Kleszczewo)

Osiedle Nad Łowiskiem - nowe domy na sprzedaż - Śródka / Szczodrzykowo - gm. Kleszczewo Nowe bliźniaki pod Poznaniem, nad łowiskiem w Szczodrzykowie / Śródce już w budowie. W ramach osiedla Nad Łowiskiem powstaje 11 domów typu bliźniak, czyli łącznie 22 mieszkania o powierzchni wynoszącej od 111 do 113 m2. Układ pomieszczeń można wybrać samodzielnie, co daje ciekawe możliwości aranżacji. Do każdego mieszkania będzie należeć duży ogród.  Zobacz zdjęcia!

Osiedle Nad Łowiskiem w miejscowości Śródka koło Szczodrzykowa powstaje na terenie gminy Kleszczewo, niedaleko takich miejscowości jak Kamionki, Borówiec czy Koninko, zapewniając tym samym dostęp do drogi szybkiego ruchu S11, którą w około 20 minut dojedziemy do Poznania. Możliwy jest także sprawny dojazd z osiedla do Kleszczewa, Swarzędza i Kórnika. Położenie nad stawem sprzyja wypoczynkowi. Tym bardziej, że ogrody na Osiedlu Nad Łowiskiem zajmują od około 250 do ponad 400 m2, a więc są dość duże. Z drugiej strony, w miejscowości nie ma szkoły ani rozwiniętego zaplecza handlowo-usługowego, co sprawia, że komfort życia jest niższy niż np. w sąsiednim Borówcu.


Zobacz wygodny gotowy dom parterowy w Borówcu:


Osiedle Nad Stawem – Śródka / Szczodrzykowo – układ pomieszczeń:

Układ pomieszczeń w mieszkaniu na Osiedlu Nad Stawem można dopasować do własnych potrzeb. Do wyboru jest kilka konfiguracji. Na parterze można się zdecydować np. na dodatkowy pokój oraz oddzielną kuchnię lub salon z aneksem, a także toaletę. Alternatywnie można tu urządzić np. dwa pokoje, salon oraz kuchnię plus toaletę. Ważnym na co dzień aspektem jest układ okien w strefie dziennej. W tym przypadku, okna z ekspozycją na trzy strony świata zapewnią dobre doświetlenie pomieszczeń naturalnym światłem.

Parterowy dom bliźniak na sprzedaż - Borówiec / PoznańPOLECAM! Parterowy dom bliźniak w Borówcu, 100 metrów od lasu. Zobacz więcej!
Osiedle Nowy Bnin - nowe mieszkania na sprzedaż / KórnikPOLECAM! 5-pokojowe mieszkanie na Osiedlu Nowy Bnin / Kórnik. Zobacz FILM!
Dom szeregowy na sprzedaż - Komorniki / WiryPOLECAM! 4-pokojowe mieszkanie z ogrodem w nowym szeregowcu w Komornikach. Zobacz FILM!

Przykładowy układ piętra tworzą dwie duże sypialnie o powierzchni 17 m2 każda oraz łazienka. Można pozostawić też otwartą przestrzeń, zyskując pokój 42 m2  z garderobą 13 m2. To tylko niektóre z dostępnych opcji. W mojej opinii, plusem tego projektu są także wysokie ściany kolankowe na drugiej kondygnacji, które sprawiają, że skosy zaczynają się wysoko, co pozwala na bardziej swobodne kształtowanie przestrzeni. Okna na piętrze zestawiono z oknami dachowymi.

Warto przyjrzeć się okolicy. W samej Śródce nie działa zaplecze handlowo-usługowe ani szkoła, natomiast dojazd do nowoczesnego Zespołu Szkół w Kleszczewie zajmuje niespełna 10 minut. Po sąsiedzku działa też Szkoła Podstawowa w Ziminie. Rozwinięte zaplecze handlowo-usługowe jest dostępne np. w Borówcu, gdzie jedzie się samochodem 15 minut.

Osiedle Nad Stawem – Ceny mieszkań i dostępna infrastruktura:

Osiedle Nad Stawem posiada dostęp do drogi nr 434 łączącej Kleszczewo z Kórnikiem. Do osiedla podłączone będą media za wyjątkiem sieci kanalizacji sanitarnej (każdy lokal posiadać będzie szambo).

Ceny dostępnych mieszkań nad stawem wynoszą od około 270 do 288 tys. zł. Domy nad stawem będą gotowe w pierwszym kwartale 2019 roku.


bliskopoznania-karolina-malecka-v2Autorem wpisu jest: Karolina Małecka
Ostatnia aktualizacja dnia 29.10.2018 r.

Odwiedzam z kamerą nowe mieszkania

Zobacz dom szeregowy na nowym osiedlu. Oglądaj więcej recenzji mieszkań →

Osiedle Nowe Złotniki - dom szeregowy